Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Ryanairiga Lutonisse

Uus kasutaja
Tere! Kas keegi oskab öelda, kuidas suhtub Ryanair lennujaama tax-free poest ostetud jookidesse? Kas võib need eraldi kaasa võtta, kaasasolevasse pagasisse toppida? Kui siis kaal üle 10kg läheb?
Mine uusima kommentaari juurde
Rändur
Frankfurt Hahnist, Lleidast ja Algherost olen läinud lennukisse eraldi pudelikotiga ja keegi pole kobisenud. Samas on siin kuulda olnud ka teistsuguseid kogemusi.
Rändur / Toimetus
Üks on kindel, kui paned kogu käsipagasi ühte kotti, see vastab mõõtudele ja ei ületa kaalu, siis ei huvita kedagi, mis sul seal sees on.

Oma kogemuse puhul ütleksin, et kahte asja sul käes olla ei saa. Seega pudel kotti ja lennukile. Mis puutub kaalu, siis võib õnneks minna. Minu puhul on ca 1/3 juhtudel kaalu kontrollitud.
Rändur
East Midlandis oli kohe silt, et võid lennukisse võtta lennujaama poest ostetud asjad eraldi. Meil seal keegi kotte/kohvreid ei kaalunud ning pudeliga kilekotile tähelepanu ei pööratud.
Aga see vist sõltub enamasti Ryanairi töötajatest. Kaalumist pole kunagi näinud, küll aga koti paigutamist raamidesse või pappkasti millest on mul alati õnnestunud pääseda.
Uus kasutaja
Mina niisama küll ei riskiks kahe kotiga väravasse minna - olen korduvalt näinud, kuidas nõutakse asjade ühte kotti paigutamist võis siis 40£/euro maksmist. Kui tahad aga kindlasti osta, siis võta kaasa suurem kilekott, mille sisse saad paigutada oma pagasi ja lennujaamast ostetud joogid (kui Sul on kohver, siis ei jää muud üle, kui asjad sinna sisse toppida).
Uus kasutaja
Kas keegi teab, kuidas käib Ryanairiga lennukile minek? On seal reegel- kes ees, see mees. Lähen lastega, ja tahaks istuda suht kokku. Tänud nendele, kes oskavad nõu anda.
Rändur
Sülelastega lastakse üldjuhul enne. Muidu on "kes ees see mees". Võid osta eraldi priority boardingu. Sellega saate ka esimestena uksest välja. Meie lendame tavaliselt kolmekesi ning ei ole veel olnud juhust et lahus oleksime pidanud istuma. See aga eeldab muidugi juba varasemat sappavõtmist.