Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Transfeer Alanya Gazipasa lennujaamast

Uus kasutaja
Lendan Turkishiga, mis jõuab 23:55 Gazipasasse ja tahan sõita hotelli Alanya keskuses. Tagasilend ka öösel. Leidsin soodsa hinnaga umbes 7€ pendelbussi (shuttle). www.724transfer.com/Transfer Seda saab ette tellida ja maksta. Bussi väljumisajaks näitab täpselt sama, mis panin lennuki saabumisaja. Mul on kõhklusi, kust see buss leida, kas ta ootab lihtsalt kõik lennukilt tulijad ära, kes on sõidu broneerinud? Kas keegi on kasutanud, kuidas sujus? Online chatiga millegipärast ühendust ei saanud.
Mine uusima kommentaari juurde
Uus kasutaja
Kasutan seda firmat pidevalt, alati ootavad ära, isegi siis kui lend hilineb.
Tegelane on lennujaama ukse juures vastas "724transfer" sildiga, ütled talle oma nime ja siis ta juhatab bussi.
Uus kasutaja
Aitäh, kohe julge tunne!
Uus kasutaja
buss 724 on kasulikum tellida Alanyast Gazipasa lennujaama,aga lennujaamast Alanya läheb lennujaama buss....5 eur pilet ja peatub seal,kus klient soovib....
Uus kasutaja
See lennujaama buss käib ööpäev läbi? Mingit etteregistreerimist vaja ei ole?
Uus kasutaja
see lennujaama buss soidab iga lennuki saabumise ajal,ootab rahvast umbes 20 min ja soidab läbi Alanya vist Antalya. seisab otse terminali väravas,juht ootab ilusti bussi korval ja aitab igati,ka pole vaja eelregistreemist,otse lennukist bussi,aga voib ka eelregistreerida,kindlam tunne siis.. see on suur buss,nõ linnadevaheline.
Tagasi Alanyast Gazipasa lennujaama soidab ka,aga kindla plaani järgi ja Alanya bussiterminaalist,mina pole siis bussi kasutanud,vaid 724 mikrobusse,teen tellimuse eelmisel päeval,ytlen,kuhu tulla ja buss korjab peale. see on nö.mikrobuss ja voib ka hilineda 5-10 min,kuna korjab rahva ka mujalt peale. aga nad koik soidavad lennujaama ja hiljaks ei jää.,724 pileti hind oli 12 euri.