Maroko kõrberetk

Plaanis on minna märtsi lõpus Marokosse kaheks nädalaks ja teha ka paaripäevane kõrberetk. Kas keegi oskab soovitada kohapealset kõrbereisi korraldajat, kes korraldaks matka kaamelitega ja ööbimise kohalike juures Mhamidi piirkonnas. Suured kõrbelaagrid, kus on kümned telgid, ei huvita. Samuti oleks huvi Maroko piirkondade vastu kus saab iseseisvalt teha päevaseid matku kas kõrbes või mägedes.

10 aastat tagasi sai nii käidud: http://lepo.it.da.ut.ee/~ktiits/Maroko.pdf
Seal esimeses ööbimiskohas oli ehk kümmekond telki, teises kohas püsivat telkimist ei olnud, meie olime seal üksi.

Kohalike juures ööbimine. See võib pisut keeruline olla, seal päris kõrbes just väga kohalikke ei paistnud, kuigi kool oli neile ehitatud.

Ise käimise nõrk pool on see, et teeviitasid ei ole kuskil, nii et endal peaks siis kodust kaart + GPS kaasas olema.

Ma käisin eelmise aasta märtsis ja google mapsiga sai seigeldud Marrakeshist Zagorani ja tagasi mööda erinevaid külateid. Ise ööbisime Zagora kõrbes ja oli põhimõtteliselt ainuke telk, üks kohalik organiseeris selle. Kui on huvi, siis võin kontakti üles otsida ja jagada, minu andmetel on ta suurema osa oma elust kõrbes veetnud, seega kogemused ja teadmised peaksid väga head olema.

Vali kohapeal. Hetkel kauplemisruum 50 %. Päris paljud kohapeal korraldavad ka privaatseid tuure. Aga kauple palju. mõtle endale sobiv hind ja enne,kui alustad kauplemist alusta sellest poolega.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi