Reisiaasta 2016

Aasta lõpetuseks ja uue hakatuseks küsib Trip.ee oma lugejatelt:

  1. Kuhu reisiplaanid 2016. aastal viivad?  
  2. Kuhu ootad Trip.ee lendude sooduspakkumisi?
1
23

Jaanuari lõpus Dubaisse ja Omaani. Sooduspakkumisi ikka tore lugeda, ka siis kui ei kasuta. Näeb minimaalse hinnataseme ära.

4
0

Kindlasti tahaks minna Portugali, veebruaris ootab Rootsi ning aasta riigiks saab Itaalia, kus tahaks pikemalt peatuda. Soodukaid ootaks igasuguseid, nii mõnigi reis on just tänu nendele ette võetud :).

2
0

Kuidas küll teeks plaane, kui abikaasa tervis poleks vedanud alt...Nii palju on kohti, kuhu tahaks minna!Egiptus ja Türgi on sellised "vahepalad". Kui siin külm ja kevad venib.Neid nagu ei peagi reisideks, pigem väike vahepala, et patareisid laadida. Puhkus on järgmisel aastal taas novembris.Tahaksin väga midagi põnevat.Isegi Tais pole käinud!Grupiekskursioone enam üle ei ela.(Proovisin novembris Türgis.Ei iial enam!)Tahaksin eksootilist ja kauget.Ehk kellelgi sama unistus ja plaan?Ühineme?Trip.ee on superkoht, kust saab tohutult palju kasulikku infot.(Ja vahel vihastada ja kakelda ka nagu kasutaja Craqumiga).

2
0

Mehhikosse talvel ja suve lõpus rattamatkale Gotlandile :) Soodukaid: Brasiilia, Tansaania, Kuuba!!!!, USA läänerannik :P

2
0

Veebruaris Hainan, Sanya. Kui õnnestub puhkust saada, siis ehk sügisel ka Kariibi mere kruiisile või jääb see järgmisesse aastasse. Sooduspakkumisi loen ikka, aga pole siiani kasutanud.

2
0

Jaanuari lõpus Puerto Rico ja sealt kruiisile.

2
0

Jaanuari keskel Sri Lankale :) Ootaks ikka häid pakkumisi Aasia suunal.... aga kui tuleb mingi veahinnaga piletite müük mujale ja õnnestub küüned taha ajada - siis pole vahet, peamine soe kliima ja ports eksootikat Minu poolt tänud ja head soovid uueks aastaks aktiivsetele sooduslendude jälgijatele/leidjatele

4
0

Pool jaanuari veedan Floridas ja pool aprilli Edela-USA rahvusparkides, nn Grand Circle. Muid plaane pole teinud, töö ja muu eluolu ei luba väga pikalt ette planeerida.

Sooduspileteid tahaks Havaile ja Uus-Meremaale. Aga siis ikka päris soodsaid. Või siis ka mitte nii soodsaid, ütleme nii et tavalise Economy hinnaga, aga Business Classi :) Üle-eelmisel aastal käisime nii Malaisias, Business Class ja piletite hind veidi alla 800 euro. Taolisi veahindu ootan pikisilmi.

Soovin kõigile head uut aastat ja häid reise!

2
0

Jaanuaris Myanmar,Mandalay ja Tai,Hua Hin. Soodasaid lennupileteid olen soovinud Singapuri,Kuala-Lumpurisse.Sealt on kahtlemata soodne edasi lennata Balile,Filipiinidele,Saigoni,Pnom-Penhi,Puketissse, Krabisse jne.Piletid tuleks osta Air-Asia Big Sale ajal ja kuskil 9 kuud ette,siis on ka hind olematu.Mõned kuud hiljem olen aga otsima hakanud soodukaid Tallinnast vastavasse kohta Aasias. Ise olen kasutanud otsingumootorit momondo.fi.Olen sealt ka saanud viimased aastad soodsa hinnaga pileteid Aasiasse.Tuleb aga mainida,et tuleks iga päev korra vaadata soovitud kuupäevi.

2
0

Mina lähen veebruaris Filipiinidele ja mais Lissaboni rannikule. Soodsad piletid ikka huvitavad. Näiteks Quitosse, Equadori.

2
0

Veebruaris ootab ees Mehhiko ja mai lõpus väike ringreis Itaalias, mille keskseks sündmuseks on jalgpalli meistrite liiga tinaal Milanos. Soodushindade jälgimine on vaikselt saanud väikseks osaks igas päevas. Ka Mehhiko mõte sai just sedasi alguse :) Aga eriti ootaks just Kuubat ja Peruud puudutavat infot.

2
0

Sel korral saabus uus aasta rahulikult kodus, tulime Mehhikost just paar päeva enne aastavahetust. Pean tõdema, et reisil olles on aastavahetus minu jaoks toredam:) Hetkel on kindlalt paigas ja piletid olemas lühikesele city break´ile NYCis veebruaris tänu Brussels Airlines´i odavatele otselennupakkumisele. Samuti saab 2016. aastal lõpuks teoks ammune plaan teha üks pikem reis. Alguses tahtsime minna aastaks, siis pooleks aastaks ja hetkel jäi 3 kuud - töökohustused ja elukorraldus pikemat äraolemist ei võimalda. Uue aasta pikk reis viib meid Aasiasse ja Okeaaniasse. Okeaania osa oleme juba suuresti ära planeerinud, kuivõrd lennupiletite hindade tõttu tuleb valikud ja ostud teha varakult. Okeaanias oleme ca kuu aega, seejärel kaks kuud Aasias - Indoneesia, Filipiinid, Borneo, Ida-Timor. Peale selle oleks sisustada üks nädal-poolteist lihavõtete ajal - konreetset ideed veel pole, mõtteid on erinevaid, ootan sooduspakkumisi. Ja jõulude-aastavahetuse paiku tahaks ka sooja. Sekka nagu alati hulk tööreise, lühikesi Euroopa-nädalavahetusi jne. Üritaks lõpuks ära käia Prahas, Viinis ja Loire jõeorus. Ja eks näis, kuhu elu võib veel viia.

Ilusat ja seiklusterohket 2016 kõigile tripikatele!:)

3
0

Veebruari alguses sõidan Jamaicale ja kui hästi läheb, sealt edasi ka Kuubale. Sooduspakkumistel hoian ka pidevalt silma peal, kuid minu lemmikuks on ikka Ameerika pool - Mehhiko, Kesk- ja Lõuna-Ameerika riigid.

4
0

Ei ole juba mitu aastat Saare- ega Hiiumaal käinud. Peaks suvel ette võtma... Ka mujale merede taha üritaks. Rohkem Euroopast välja, kui seni.

3
0
  1. Kevadine reis ootab lapse võistlusplaanide taga, suvel kindlasti plaanis Hispaania rannikul pikem retk omal käel.
  2. Sügiseks ootaks huvitavaid pakkumisi kas Aasiasse või Floridasse aga ka mõned Kariibi mere saared on veel läbi käimata, kuhu võiks minna kui soodsa hinna leiaks.
2
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased