Suveks Inglismaale tööle

Tere, Meil on suvel plaanis minna sõbraga (mõlemad oleme 17 aastased) UK-sse tööle (eelistatavalt Londonisse), kuid kuna see oleks meil esimene kord Inglismaal, siis vajaksime natukene abi planeerimisega. Oleme planeerinud minna ligikaudu kaheks kuuks.

Nagu ma aru saan siis Inglismaal alaealine ei saa endale korterit rentida. Kas keegi oskab selle koha pealt midagi öelda? Kui palju oleks normaalne korteri eest maksta? Kuhu tasub korterit otsida? (Otsime korterit korralikumasse alasse, kuna oleme juba planeerinud, et palga eest saaks lihtsalt Londonis ringi käia, üüri maksta jne. Ehk tagasitulles ei pea väga palju raha kätte jääma)

Lisaks oleks veel küsimus töö otsimise kohta. Ligi 8 aastat tagasi käis üks tuttav samamoodi alaealisena Inglismaal tööl, kuid tema tegi nii, et sõitis kohale ja hakkas alles siis tööd otsima. Järgmine päev olevat tal juba töökoht olemas olnud. Sellest ka küsimus, et kas tänapäeval saab samamoodi teha, või peaks töö juba enne Londonisse minekut olemas olema. Kas on ka oluline see, et on olemas eelnev töökogemus?

Oleksime väga tänulikud igasuguste näpunäidete ja soovituste eest.

London on väga kallis lõbu elamiseks ja eriti kui kavatsete sinna minna paariks kuuks.. selle ajaga te ei jõua küll midagi koguda..vaadake kuhugi mujale väksemasse linna, kus üürid pole nii kallid..ja mõni lao töö vms. teil on nii palju asju vaja vormistada et üldse tööle asuda :) Inglismaal töötamiseks on vaja NIN-i, vähesed töökohad lepivad ilma selleta aga enamus nõuavad.

1
0
1
0

tänud abi eest, tõenäoliselt lähmegi ikkagi väiksemasse linna

0
0

miinimum on tõusnud..präegune miinimum 21+ on 6.95

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased