Mis on Trip.ee?

Eesti vanim ja suurim reisiportaal Trip.ee nägi ilmavalgust 1998. aastal, kui kaks reisihuvilisest sõpra Kristjan ja Tom otsustasid püsti panna lehe, kus reisisellid saavad kogemusi vahetada.

Suurema hoo sai Trip.ee sisse 2000-ndate algul, kui värskelt Eesti turule sisenenud Lufthansa pakkus supersoodsaid pileteid lendudele Lõuna-Ameerikasse. Ühtäkki avastasid paljud, et Tšiilisse või Kolumbiasse reisimisest pole pääsu. Kuna infot nappis, tundus sel ajal iga infokild kulla hinnaga.

2004 aastal hakkas Trip.ee reisifoorum samm-sammult võtma sellist ilmet, nagu seda täna võib näha. Samal ajal said hoo sisse paketireisid Egiptusesse ja foorumisse tekkisid esimesed asukohaeksperdid. Sellesse aega jäävad ka mitmed tulised verbaalsed võitlused. Tänaseks on Eesti reisisellid jõudud ära käia pea igas maailma nurgas ja aina vähemaks jääb riike, mille kohta infot Trip.ee-s napib.

Mis asja Trip.ee ajab?

Trip.ee tegijate põhimõtted on aja jooksul jäänud üsna samasuguseks:
  • Trip.ee soovib olla Eestis kõige parem reisiinfot vahendav allikas;
  • info tuleb kõige otsesemast allikast ehk reisijalt reisijale;
  • hoiame kindlat kvaliteeditaset nii uudistes kui reisfoorumis;
  • reklaamita ei saa, kuid peame sellega piiri;
  • peame lugu eesti keelest.

Kas Trip.ee on ainult iseseisvalt reisivatele inimestele?

Ei, kaugeltki mitte. Trip.ee-s jagatakse kogemusi ka valmisreise puudutavates küsimustes.

Kui populaarne Trip.ee on?

Aina populaarsem. Rekordnädalal oleme saanud üle 50 000 unikaalse külastuse, keskmiselt vaadatakse meid umbes 40 000 korda nädalas. Trip.ee registreeritud kasutajaid on kokku 50 000 ümber.

Kes Trip.ee-d teevad?

Trip.ee toimib suurel määral tänu paljude inimeste fanatismile. Foorumis pidevalt asjalikku reisinõu jagavad inimesed on kutsutud osalema Trip.ee toimetuses. Toimetuse liikmed, kelle tunneb ära nende pildil oleva rohelise riba järgi, hoiavad silma peal foorumil, koos arutatakse läbi ka tähtsamad Trip.ee-d puudutavad otsused. Kokku on Trip.ee toimetuses paarkümmend liiget.
Lisaks toimetusele on Trip.ee-l olemas ka inimesed, kes hoolitsevad igapäevaselt sisu lisamise eest. Reisiuudiste kirjutamine on Veigo õlgadel, parimaid lendude sooduspakkumisi leiab Mihkel.