Kasutustingimused

Trip.ee on normaalne kogemustevahetamise keskkond normaalsetele reisihuvilistele inimestele. Mine vihka pagulasi, homosid, juute ja puukallistajaid kusagil mujal. Siin räägitakse reisimisest.

Nagu kõikides foorumites, saad ka siin seda, mida küsid. Palun kasuta Trip.ee otsingut ja tutvu olemasolevate teemadega, sest väga paljudele küsimustele leiab asjalikud vastused juba olemasolevatest teemadest.

Palun kasuta postitustes ilusat emakeelt. Meid on siin maamunal niigi vähe ja Trip.ee võiks olla see koht, kus eesti keelt ei solgita. See tähendab näiteks seda, et kahe lause vahel on tühik ning kohanimed ja laused algavad suure tähega. Pole ju nii keeruline või mida sulle seal koolis õpetatigi?

Enne kui teed uue teema, vaata, kas selle kohta pole mõnda vanemat teemat. Ära karda oma küsimust postitada mõne vanema teema alla. Nii teed tulevastel otsijatel elu palju lihtsamaks.

Reklaamiga on meil nii, et ärikasutajatega sõlmime omaette kokkulepped. Kui tahad aga eraisikuna teada anda mõnest huvitavast reisimisega seotud asjast, siis kirjuta [email protected] ja võimalik, et teeme sulle ise reklaami.

Trip.ee-s avaldatavaid tekste ei tuleks käsitleda ajakirjandusena. Kui tahad teada 7 räpasest saladusest, millest stjuardessid sulle ei räägi või missugused 10 asja peavad kindlasti sinu reisikohvris olema, siis on tõesti parem oma uudishimu kusagil mujal rahuldada.

Paar tehnilist nüanssi ka:
  • Trip.ee ei jaga kasutajate isikuandmeid, välja arvatud kui see on eelnevalt eraldi välja toodud (näiteks kampaaniate või auhinnamängude puhul).
  • Trip.ee keskkond kasutab küpsiseid (cookies) andmete salvestamiseks sinu arvutisse. Need ei sisalda sinu kirjutatut Trip.ee-s, vaid kiirendavad keskkonna kasutamist. Sinu e-posti aadressi kasutatakse ainult registreerimise kinnitamiseks, parooli saatmiseks ununemise korral, uudiskirja saatmiseks ning privaatsõnumitest teavitamiseks (seda saab kasutaja profiilist soovi korral välja lülitada).
  • Trip.ee-l on õigus kasutajate poolt keskkonda postitatud materjale taaskasutada ja jagada.
  • Trip.ee-sa avaldatud materjale võib refereerida kuni veerandi mahu ulatuses. Kui materjali on refereeritud suuremas mahus, on OÜ-l Trip.ee õigus küsida selle eest tasu 200 eurot. Trip.ee-s avaldatud materjalide kasutamisel mujal massimeedias tuleb nimetada allikat ja viidata (linkida) originaalmaterjalile refereeritud artikli esimeses lõigus.
  • Trip.ee-l on õigus kasutajate postitusi arusaadavuse huvides toimetada ning kasutustingimustele mittevastavad või teemaga mitteseotud postitused kustutada.
  • Trip.ee toimetuse liikmetel on on õigus kommentaaride ja postituste eemaldamine foorumist kui postitus ei sobi foorumisse või läheb foorumireeglitega vastuollu.

Usume, et normaalsetele inimestele rohkem ettekirjutusi teha polegi vaja. Kes neid ikka lugeda viitsib. Parem naudi ja jaga oma kogemusi!