easyjeti broneerimissüsteem

täheldasin sellist asja, et kui täidad üle veebi kõik ära ning viimane koht, kus küsitakse krediitkaardi andmeid, siis peale seda järgmisel lehel öeldakse 100% et, sorry, sellise hinnaga paraku pole võimalik kohtade arvu piiratuse tõttu saada ning uus hind oleks juba x eurot kallim. Ok, lõin käega ning valisin siis uue kuupäeva, samuti täitsin kõik ilusti ära ja näe imet, jällegi. siis valisin reisikuupäevak kohe augusti ( et noh siis küll ei tohiks probleemi olla ) ja sama nali kordus uuesti, et hinnale Näit: 200 euri mis oleks muidu läinud lisandus ca. 10-30 eurot.

NB! samas oli huvitav ka see krediitkaarti värk, endal ühispanga virtuaal kaart ning valisin seal VISA ( teenustasuga 7.50 euri )ja kui vajutada nuppu broneeri, anti kohe kinga, et ei saadud vastust, valisin siis Visa Deebet ( 0eurise teenustasuga ) ja hopsti läks järgmisele lehel edasi kus juba ilutses tekst, et sorry sellise hinnaga pole paraku võimalik, kui soovite jätkata broneeringut siis uus hind on xxx.eurot.??

sama oli ka vastupidi, kord võtsid Visa deebet, said kinga, teinekord võtsid Visa ( 7.50 teenusega ) siis jälle läks edasi jne...

Järeldan sellest, et Easyjeti nn. odavpiletid seisnevad selles, et reklaamitakse välja ühe hinnaga näiteks üks ots 30euri ning kui keegi selle ära bronnib, ( muidugi ta kohe ei saa seda hinda, vaid peab veel lisa maksma ) siis sama lennu hind tõuseb kohe paart kuni 10 euri. Sellin mulje jäi mulle, kui testisin seda broneeringut, kuna igakord hind tõusis. Ei ole ju loogiline, et pileti hind tõuseb Tallinn-London liinil nii ruttu. ( paar kuud hiljem lennule samuti )