Eesti matkatehnika Meistrivõistluste korraldamine

(…)“Mulle meeldib puutumata loodus, meeldib olla noor. Ja oma rahvaga mul meeldib olla koos!” /Justament

Eesti Matkaliit ootab oma töös osalema ettevõtlikke inimesi, kes tunnevad ennast looduses hästi ning usuvad, et loodust tasub ja saab inimestele lähemale tuua.

Matkaliikumine Eestis on arenenud läbi tõusude ja mõõnade. Alates taasiseseisvumisest on Eesti Matkaliit püüdnud omalt poolt kaasa aidata kõikvõimalike matkavormide arengule, võimaluste ning kvaliteedi tõusule. Meie rõõmuks on viimastel aastatel huvi looduses liikumise vastu kasvamas. Matkaliidu juhatuse liikmetele on see omakorda tuult tiibadesse andnud. On tekkinud hulk uusi ideid, mida ellu viia. Senise inimressursiga me aga enam hakkama ei saa ning otsime nüüd uusi inimesi liituma vabatahtlikena Matkaliidu tööga.

Eesti Matkaliit korraldab juba traditsiooniliselt Eesti Meistrivõistlusi. Võistlused toimuvad kolmes osas, millest esimene osa, Eesti matkatehnika meistrivõistlused veematkatehnikas toimub 28.04.2007 Harjumaal Jägala-Joal (Jägala jõel joa ja veehoidla vahelisel lõigul). Teine osa, jalgrattamatkatehnika ja jalgsi-mägimatkatehnika võistlused toimuvad 02.06-03.06.2007 Harjumaal Naagel (jalgrattamatkatehnikas 02.06.2007 ja jalgsi-mägimatkatehnikas 03.06.2007). Jalgsi- ja mägimatkatenhikas viiakse eelnevalt läbi ka ühepäevane treeninglaager 13. mail samuti Naagel. Vajame inimesi, kes aitaksid meil korraldada sujuvalt ürituse tehniline pool, mis ei eelda pikaajalist matkaalast kogemust. Piisab huvist ala vastu ja soovist aidata. Mis aga kõige tähtsam, näha oma silmaga kogu üritust pealt, tutvuda erinevate alade matkajate, nende varustuse ja tehnikaga.

Küsimuste tekkimisel olete oodatud helistama telefonidel: +372 51 49 822 (Levo Tohva), +372 56626346 (Silja Kalle). Kirjutada või vabatahtlikuna registreeruda saate aadressil: levo@matkaliit.ee ja silja@matkaliit.ee. Selleks kirjutage vabas vormis avaldus. Märkige kindlasti oma huvi põhjus ning varasemad vabatahtliku kogemused või matkaalased saavutused.

Samuti olete oodatud külastama meie kodulehte: www.matkaliit.ee.

Tervitades, Silja Kalle EML tegevjuht