Egiptuses Rixos ketti kuuluvad hotellid.

Tere, kas on keegi peatunud Egiptuses sellistes hotellides Rixos Premium Seagate;Rixos Seagate Sharm?Kuidas rahule jäite? Või oskate midagi paremat soovitada, vähemalt 5*.

Tere! See on üks hotell, lihtsalt hiljuti toimus kontseptsiooni muutus, aste kõrgemaks. Elan seal kõrval st samas lähedal ja Sharmi hotelle tunnen nagu oma sõrmi.  Paremat ma arvan et oluliselt pole. Four Seasonsisse vist ei hakka saatma, aga Rixosed on just selline esimese põlvkonna rahameeste mängumaa, egiptuse ja Ukraina uusrikkad, araabia poolprintsid jms.  Stiililt värske ja moodne, muidugi ülisuur aga see on maitseasi. Nüüd on veel ka veepark juures. 

Mida veel võib vaadata umbes sama taseme poolest, osalt odavamalt osalt mitte: samuti tuttuus Steigenberger Alcazar, veidi vanem Royal Savoy sh Savoy villad, Mövenpick Resort, Hyatt Regency,  Stella Di Mare. Need on natsa odavamad, ka lihtsurelikele kättesaadavad hotellid, nt kui kingad puhastada saata siis tõmmatakse läikima mitte keelega aga lapiga :P umbes selline vahe. Päris nii palju ei kummardata ega ümmardata kui Rixostes või FS-is. Kui sisekujunduslikku luksuselamust ihkate siis Steigenberger Alcazari võiks üle vaadata, kuigi Rixoste asukoht on parem ja rand on kenam jms.
Sunrise Arabian Beach Resort - parem snorgeldada kui Rixoses, riff on lähemal, ja seal on ka VIP Club osa vms kuhu pääsevad ainult  villade ja sviitide külalised vms, ja saab ka massist eralduda. Miskid vene professionaalsed vloggerid just kiidavad youtubes et parem kui Türgi Kempinski... 
või Sunrise Montemare.