Elamine Gran Canarias

Lähme sõpradega jaanuari lõpus Kanaaridele, täpsemalt Las Palmasesse. Äkki keegi oskab oma kogumusest soovitada mingid odavat ööbimiskohta- kämping, hostel? Või üldse oleks võimalik nädalaks kuskil korter üürida?
Igasuguseid vihjed on oodatud :)

Heihei, mina ja mu sõbranna lähme ka jaanuari lõpus Las Palmasesse. Otsime ka igasuguseid hotelle jne. Lähme ka Playa del Inglesi, kus veits soojem :D ja siis seal plaanime üürida korteri taolist asja. Aga kui võib-olla lööks mitmekesi kampa siis tunduvalt odavam. Andke teada ;)

Tere! kahjuks ei oska ise midagi soovitada, olen sama probleemi ees olnud, et kuskilt sellist infot ei saa. Ent kui te seal kohapeal soodsa oobimise leiate, oleks tore, kui jagakstite infot hiljem ka siin.

Meie grupis on juba 9 inimest, ise ka imestan, kuidas meid nii palju kokku sai :)
Ehk siis vist lisa pole vaja :P

Plaanis alates veebruari lõpust koos naisega umbes pooleteist kuud Gran Canarial elada. Kas keegi kohapeal elavatest eestlastest saaks aidata soodsa üürikorteri/maja/bungalo leidmisel? Erinevaid kinnisvarafirmade lehekülgi olen uurinud, aga seal enamus asju min 3 kuuks või siis nädalaks (kallis).

Luksust taga ei aja - elementaarsed elamistingimused. Hind on olulisem.

Või üürib keegi meile oma majast ühe toa välja? Oleme mittesuitsetajad, vanus 30+-.

Kirjuta tudengjuura(at)hot.ee. Tänud ette!

Väga tahaks minna. Kustumatud mälestused Gran Canariast. Huvitab, millistel aladel on võimalik tööd saada. Meeldiks hommikuti kaubikuga saiakesi või ajalehti vedada.
Kuidas seal lasteaedade-koolidega on?
Väga tahaks minna, juba aastaid – kõrini külmast…

Tere Virgelill!Head uut aastad Sulle !
Endal on sama soov, tahan ammu siit minema ja just Kanaaridele !
Lasteaedade-koolidega ei saa mingeid probleeme olla. Kui vana oled ja mis keeli
valdad ,kui küsida tohib? Mina ootan oma diplomi kinnitamist Hispaanias ja siis
ei hoia mind siin miski. Meie peres on kaks last: 14 ja 6. Oma naine on minu
pikaajaline assistent. Aga kes teab võib olla saan ka Sinule oma äris koha pakkuda. Kui Sinul on sama kirg ( elamine ja töö Kanaaridel) võib olla tasub
jõud ühendada? Kui oled huvitatud, siis kirjuta:aleksandr.dovbos@gmail.com
Päikest Sulle !

Hei!
Sõidan märtsis perega Gran Canariasse. Sooviks üürida väikest korterit Playa del Ingles piirkonnas. Kas keegi oskab midagi soovitada või äkki kellegi tuttaval on seal alusa koretr olemas, mida välja rendib.

Majutus Gran Canarial

Tere,
Otsin maja või villat 29.10–08.11.2012 Gran Canarial Puerto Ricos või Playa del Inglesi piirkonnas. Netist otsides on mõned sobivad küll leidunud, kuid kahjuks juba kinni.
Meid on 6 inimest ja kindlasti sooviks, et maja juures oleks bassein.
Pakkumised on oodatud peeppro@hot.ee

Kes Gran Canariale kavatsevad reisida, siis hea hinnaga hotelle ja apartemente leiab http://www.tenerifesiesta.com/apartemendid-gc-001.php lehelt.