Estonian Air taasalustab lende Dublinisse

Alates 29. oktoobrist läheb Estonian Air üle talvisele lennuplaanile. Talvise lennuplaaniga tihenevad lennud Frankfurti ja Brüsselisse. Vastu tulles klientide soovile taasalustatakse lende Dublinisse.

Estonian Air lendab vastavalt talvisele lennuplaanile Frankfurti neli korda nädalas, lisandunud on kolmapäevane lend. Estonian Airi lennud toimuvad esmapäeval, kolmapäeval, laupäeval ja pühapäeval.

Brüsseli liini lennuplaani on lisandud kolm uut lendu nädalas. Talvises lennuplaanis on koos lisandunud lendudega seitse lendu nädalas. Lennud hakkavad toimuma esmaspäeva, teisipäeva ja kolmapäeva hommikuti ning teisipäeva, kolmapäeva, neljapäeva ja reede õhtuti.

Uue lennuplaani kohaselt hakkavad Stockholmi lennud toimuma igal tööpäeval kolm korda, lisandunud on teisipäeva lõunane lend. Seejuures on lennuplaanist maha võetud pühapäeva lõunane lend.

Vastu tulles klientide soovile, taasalustatakse alates 29. oktoobrist lende Dublinisse. Lennud hakkavad toimuma kaks korda nädalas.

Seoses üleminekuga talvisele lennuplaanile võetakse lennuplaanist maha Londoni laupäevane ning Oslo laupäevane ja pühapäeva õhtune lend. Talveperioodil ei toimu regulaarseid lende Estonian Airi suveliinidel Pariisi, Dubrovnikusse ja Simferopolisse. Lennud Pariisi toimuvad kuni 26. oktoobrini ning Dubrovnikusse ja Simferopolisse kuni 30. septembrini.