trip-krainetrip-ukraine-dark
Estour vastab firma aadressil tehtud kriitikale.

Lugupeetud kliendid!

Vastame meie firma aadressil tehtud kriitikale. Kõigepealt tahaksime tänada neid inimesi, kes vaatamata konkurentide kriitikale ostavad ikkagi Egiptuse reise OÜ-st ESTOUR. ESTOUR on noor ettevõte. Oleme tegutsenud turismiturul vähem kui aasta. Selle projekti kavandamisel püstitasime ülesande anda igale eestimaalasele võimalus puhata oma perega Egiptuses kasvõi kord aastas. Madalate hindadega turule ilmudes sundisime konkurente hindu alandama keskmiselt 1000 krooni ringis. Nüüd on Egiptuse reis jõukohane ka tagasihoidlikuma sissetulekuga inimestele. Muidugi ei ole projekt, mida asusime ellu viima, jõukohane isegi paljudele suurtele turismifirmadele. Nagu igas uues ettevõttes, nii on ka meil omad korralduslikud probleemid, mis esmajärjekorras on seotud personali kvalifikatsiooniga. Need on uued töötajad, kellest paljudele on see esimene kogemus. Aeg aga läheb, valik on tehtud ja praegu töötavad Egiptuses meie poolt valitutest kõige kohusetundlikumad ja püüdlikumad. Loomulikult jätab idamaa mentaliteet sellele tööle oma pitseri. Nõustugem, et meie saatja ei suuda võidelda sellega, mis Egiptuses on elustiiliks kujunenud. Palume alati oma puhkajaid suhtuda mõistvalt asjaolusse, et 15-30-minutine autobussi hilinemine on sellel maal tavaline asi.

Veel tahaksime oma töötajate kaitseks öelda, et ostes üht või teist reisi, tuleks täpselt mõista, mida ostate. Kõigepealt maksate raha lennusõidu ja hotellis ööbimise eest. Meie esindaja ülesandeks on aidata probleeme lahendada ja edastada informatsiooni. Mis tähendab, et ta ei ole just hoidja rollis. Teie puhkus sõltub suuresti ikkagi Teist endast. Me võime soovitada, nõu anda, kuid mitte enamat

Loomulikult ei huvita klienti meie firma töö üksikasjad. Tahaksime aga juhtida tähelepanu sellele, et lennupilet Tallinnast Sharm el Sheikhi ja tagasi maksab 4500 krooni. Oletame, et ostsite 7-päevase reisi hinnaga 5999 krooni. Seega jääb Teil hotellis elamiseks 1400 krooni. Millises Tallinna hotellis saaksite elada selle raha eest? Ei saa loota, et Egiptuses võite 200 krooni eest elada hotellis, kus teenindamine vastab viietärnihotelli tasemele. Seepärast soovitame Teil valida hotelli vastavalt oma elatustasemele.

Ekskursioonide korraldamisel on Egiptuses meie partneriks firma Lucky Tour. Pakume iga päev oma puhkajatele valikuks umbes kolme ekskursiooni.

Vastuseks erinevatele, ekskursioone puudutavatele pretensioonidele tuleb täpsustuseks märkida, et enne ühe või teise ekskursiooni valimist peate selle programmiga täpselt tutvuma. Paljud ekskursioonid nõuavad head füüsilist vormi. Kui olete otsustanud minna Moosese mäele, siis tasub teada, et ekskursioon on väga huvitav, kuid ei ole kahjuks igale inimesele füüsiliselt jõukohane.

Lõpetuseks tahaksime lisada - püüdke olla heatahtlikumad! Ärge looge endale probleeme, kõik tekkinud probleemid aga püüdke lahendada koos meie esindajaga kohapeal. Loodame, et puhkus Egiptuses saab traditsiooniks paljudele eestimaalastele. ESTOUR püüab selleks oma tööga anda parima.