Hawaiil 2015 kevadel

Oleme kahekesi reisimas Hawaiile 21.04-2.05.15 Uuriks, kas sel ajal on seal ka mõnda kaasmaalast, kes oleks huvitatud surfitunni andmisest või rendiauto jagamisest. Samuti on teretulnud öömaja soovitused või miks mitte ka suurema öömaja jagamisest. Plaanime pool aega Oahul veeta ja pool Mauil. Täpsem reisikava on alles koostamisel aga ootus ja põnevus kasvab iga hetkega! :))

Tere.

Kahjuks on meie minek kuuaega varem ja kohapeal oleme 15 päeva.
Meie ööbime Waikikil (Polynesian Beach Club Hostelis http://www.hostelhawaii.com/ ) seal olen ööbinud ka varem 5 aastat tagasi, (siis olime Hawaiil kokku 1,5 kuud), aga meeldis väga, mõnus õhkkond, dorm ruumides on ka head hinnad+rannale ja pargile väga lähedal.
North Shorel ööbime Backpackers Vacation Inn-hostelis http://backpackershawaii.com/
Seal on mitu erinevat varianti ööbimiseks(vastavalt rahakotile) eelminekord võtsime kõige soodsama variandi, ööbisime ühes cabinis koos Austraalia surfaritega, väga chill koht, nagu maal oleks, hommikul ärkad kukelaulu peale:)

Maui ööbimiskohti ei oska väga soovitada.
Esimesel õhtul ööbisime Kahuluis ühes hostelis, nime ei mäleta, kõndisime otse lennujaamast sinna ja küsisime kas kohti on.
Järgminepäev rentisime autos ja ööbisime kas autos või rannas, kuigi see on keelatud.

Loodan, et leiate ka enda jaoks sobiva elamise :)

Mikk

Hei!

Tänud soovituste eest!
Mauil majutuste leidmine on paras peavalu aga oleme mõned kohad endale väljakirjutanud ja loodetavasti väga puusse ei pane. Kõige keerulisem on leida miskit Hana lähistele, kus peale 800 kurvi öö veeta. Hetkel mõtleme ühte www.vrbo.com kaudu leitud private room´i, mis oli enamvähem mõistliku hinnaga.

Oahuga ei ole jõudnud veel tegeleda, seal tundub vähe parem valik olevat.
Mõnusat puhkust teile!
k.