Hotelli broneerimisest Agodas

Tere,

Oli selline veider juhtum äsja Aafrikas, kus Agoda kaudu broneeritud hotell oli broneeritud kuupäeval kinni. Pika koputamise peale tegi keegi lõpuks värava lahti ega teadnud broneeringust midagi. Ega teadnud ka Agodast midagi. Väitis pärast ülemusele helistamist, et neil on leping vaid booking.com-ga. (Nüüd hiljem siit foorumist lugesin, et Booking ja Agoda on sisuliselt sama emafirma omanduses, aga toona ei teadnud seda ei mina ega ilmselt tema.) Helistasin hotelli väravas Agodasse. Nad uurisid asja ja andsid teada, et tühistavad broneeringu, maksavad raha tagasi ja annavad veel sama summa eest Agoda raha kasutamiseks. Ei mingit selgitust, mis juhtus. Hotellitöötaja väitis, et tegemist on pettusega ja seda on sealkandis enne ka juhtunud. Tegemist turistide seas popi rahvuspargi lähedusega.

Kas kellelgi on midagi sellist varem ka juhtunud? Kas vaid Agodaga? Üsna ebamugav on vastu õhtut avastada, et broneering ei toimi.

Bookingus olnud sama. Väidetavalt nad ei teadnud broneeringust midagi (ettemaksuta, ettemaksu väldin)-Bulgaaria. Ega ma midagi väga uurinud (esimene iseseisev reis, mõttes vaid uue ööbimiskoha leidmine). Läksin mujale. Teises kohas öeldi ka, et kohti pole, kuid siis olin end juba jõudnud koguda ning ütlesin , et hästi, siis broneerin bookingus kaudu, kus näha, et teil kohti on ...."karistuseks" pani mind meeste tuppa ehk mina ja 5 meest :D, kuid ...pähh, see mingi karistus võrdluseks lageda taeva all magamine. Sain aja jooksul aru, et mina olin seal toas nn rist meestele kaelas... 3-4ööd. Seepärast reisimist armastangi, et see on seiklus!

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased