klassikaline itaalia suvel germaloga

Plaanin siin juba mõnda aega suveks itaaliasse puhkama minna, esialgu sai vaadatud aaria reise ja neil oli üks väga huvitav pooleldi laeva reis läbi põhja euroopa ja lõpuks siis saksamaalt bussiga, aga ajagraafik ei sobi kahjuks mu töögraafikuga kokku ja seega uurin nüüd germalolt näiteks seda: http://www.germalo.ee/index.php?frm_app_page=6&frm_app_action=1&frm_app_id=142&id=351

pakuvad nad seda reisi terve suve vältel ja vist juba traditsiooniks neil see saanud.

Muret tekitab aga lendamine, aaria reis pakkus just laeva. Pole kunagi varem lennanud, ei karda alla kukkumist aga vot ei tahaks et puhkusest ka nö halvad ebameeldivad mälestused jääksid. Samas on see kiire võimalus kohale jõudmiseks ja bussireisi ma itaaliasse suvel kohe üldse ei plaani, vaatan just selliseid pakkumisi kus vähem bussisõitu oleks.

Arvan et võtan vist julguse kokku ja ikka lähen lennukiga.

Teadjatele aga küsimus, nimelt on selle reisi hind 11000 kanti ja sama reisi pakutakse ka buss/lennuk, ja hind 9000 kanti. Ei ole rikkur aga kuidagi tühiselt väike tundub see vahe et mitte edasitagasi lennureisi kasuks otsustada ja see 11000 reis valida. Teadjamad ehk oskavad kommenteerida on seal suuremaid vahesi ka või?