Kolmest bussist, Hispaaniast, Aaria reisidest ja KURJUSEST

INIMESED, ÄRGE MINGE BUSSIREISILE, KUI TEIL IGASUGUNE TALUVUS PUUDUB, ON KURI HOIAK JA PIDEVALT TAHTMINE VINGUDA! Arvate, et teie ise sellega kaasreisijate tuju ei riku? Eksite, rikute küll ja kuidas veel, oma pidevalt vingus nägude, pretensioonide ja sapiste märkustega.

JA KUI TAHATE PÄRAST NÄSSULÄINUD REISIST KIRJUTADA; SIIS KIRJUTAGE OBJEKTIIVSELT, ilma õelate liialdusteta!

Panin uue teema, sest olin ka sel reisil 16.- 28. okt. Jah, buss läks katki ja see polnud just kõige mugavam reis, aga ma ei saa lihtsalt nõus olla eelmise teema algataja ja veel paari järgmise sapipritsijaga (välja arvatud sina, Marcello ;) Tervisi sulle!).

Teemaalgataja (usun, et üks meie grupi pretensioonikatest vingujatest) tekst lihtsalt kubiseb pahatahtlikkusest ja õelatest liialdustest. Kas see on nüüd siis "avalikustamine"? Giid Ingeri iseloomustamine on rohkem nagu solgiga üle valamine. Miks kõik inimesed tema "ülbitsemist" ei märganud? Äkki sa, teemaalgataja, ise virisesid ja kritiseerisid pidevalt? Olid mõned inimesed, kelle arvates ükskõik, mis giid tegi või ütles, kõik oli halvasti ja valesti ning üldse mitte miski polnud hästi.

OK, reisikorraldus polnud ehk kõige parem, aga selline kuri lahmimine nagu siin, ei ole enam ilus, kallid reisikaaslased. Jääge ikka mõistuse piiridesse ja olge objektiivsed.

Ja mõelge edaspidi, kes ikka tasub teil reisile minna, sest pidevalt halvatujulisi reisikaaslasi ei taha ka keegi. Raskes olukorras võiks ka positiivseks jääda.

Enamus grupist olid ikkagi väga toredad inimesed ja tervitan kõiki :) Toredat oli ju rohkem kui raskusi, eks?