Kütuse hind Norras

Tere!
Oleme pooleteise nädala pärast startimas Põhja-Norrasse. Inimesed, kes seal viibivad, oskate öelda, mis on bensiini(95) liitri hind hetkel seal kandis? Ja diisli?
Netist sain kätte, et mais oli vastavalt 0,996euri ja 0,917euri.
Ja teine küsimus´. Olen kuulnud, et Norras võib nii mõneski kohas olla kaardimaksetega probleeme (et ei lähe makse läbi). Kas bensiinijaamades üldjuhul kaardimakse toimib?

Ette tänades,
Age

On hetkel 12.80 NOK 95 ja diisel ... ca 11?
Me elame keskmisest kallimas bensiinihinna piirkonnas. Oslo lähedal kuni 1 nok odavam.

Kuna sa ei täpsusta oma kysimust, kas deebet- või krediikaart, siis kirjutan mida pähe tuleb.

Kaardimaksega on nii, et paljud kohad ei aktsepteeri MasterCardi (krediitkaardist räägin). St mitte ei lähe läbi, vaid lihtsalt tehakse tehinguid vaid Visaga.
Samuti deebetkaardiga maksmisel, paljud kohad aktsepteerivad kohalikku Norras välja antud deebetkaarti või rahvusvahelist krediitkaarti, kuid ei võta vastu välismaal välja antud deebetkaarte.

Bensiinijaamades YLDJUHUL toimib ka deebetkaardiga maksmine, aga on ka erandeid ette tulnud. Seega võiks mingi varuvariant taskus olla (sularaha näiteks).

Käisime põhja Norras (Lofoodid) mai viimasel nädalal. Kuna sõidukid meil ainult diislid olid, siis jäid meelde ainult diisli hinnad. Need jäid vahemikku 9,11 - 10 NOK.

Selge. Tänud! Ehk Visa krediitkaart peaks toimima, üldjuhul.
Kuskilt on meelde jäänud, et enamusi bensiinijaamu on avatud kella 20.00-ni õhtul?

Rohkem ikka 22-ni, aga ka 20-ni on olemas, jah.
Automaattanklad muidugi 24h.