läheb USA sõiduks...weeeeee

Nii..lugu siis selline, et kaks tütarlast plaanivad sõita NY-Miami. Minekuks oleme mõelnud u juuli algus - augusti keskpaik. Viisad on olemas, LonelyPlanet ostetud, netist ka tuulatud, kuid siiski on tekkinud mingid agad.

  1. Otsime variante, kuidas odavamalt USA'sse saada. Kuna ajaks oleme plaaninud juuli/august, siis üsna raske leida odavat lenud. Umbes 10.juuli nt lennata oleks vist ok. Aga kuidas ja mis lennuga? Tundub, et on kõrghooaeg ja siis hinnad ka laes. Kas tasub saata mingi mail mööda reisifirmasid laiali, et tehke palun pakkumine või ikka ise pusida siit netist ja bookida. Kes viitsib kaasa aidata otsingule, oleks väga tänulik. Kui kellelgi sama aeg plaanis ka USA'sse minna, võiks siis koos midagi vaadata või miskit.
  2. hitchhike - kas USA's võimalik hääletada. Mõtlesime algul sellele variandile, et nagu võimalikult odavalt seal elamise ja olemise peale kulutada. Ei taha mingite bussidega küll tripata mööda I 95 ja pileteid osta. Kui a'la kuskil bensukas mingi vennikesega rääkida, et kas saab järgmise bensukani jne jne, siis äkki saab hakkama. Ei taha nagu ühe jutiga NY-Miami, vaid just mingites x kohtades petuda ja a'la vahel sellise palavusega kuskil põõsa all lesida.
  3. kuna oleme muusikud, siis võtame ka pillid kaasa ja mõtlesime seal kuskil ilusates parkides ja kohtades veidi musitseerida ning kui hästi läheb siis turistirohkel ajal ka päevaraha teenida. Kui ikka mõned tunnid mängida ja kohti vahetada ning kui repertuaari ka jätkub, siis vist pole probleemi ära elada.
  4. et kuna sihtpunkt on miami, siis sealt tagasi NY enam küll ei viitsi sõita, et siis paneks sealt otse koju juba. Küsimus ongi, et vist on ok osta ainult üheotsa pilet NY või mis? Sest ei tea ju millal me alles sinna miamisse jõuame ka. No ja kui läheb koju minekuks, siis sealt ostame. Kuidas hind võib olla? Mittu päeva me siis veel seal raha teenima peame selle muusikaga :)
  5. öömajade peale me pead väga ei murra, kuna leidub ka mõningaid tuttavaid selle tee peal. Nii punktis A kui ka B ning ehk mõneski muus kohas. Kui keegi jääb sinna vahele võib meile ka teatada ja tuleme külla. Teeme mussi ja puha. võtke aga ühendust: kaia.nn@mail.ee teeme mõne kohalikuga ka tutvust ja saab ehk öömajalegi mõnikord.

Suht üldplaan on nagu kirjeldatud... u selline eurotripi stiilis ta tuleb. aga mis seal siis ikka nii teisiti saab olla. pillid kotti ja seljakotid selga. mõnus.

Kui kellelgi on mõningaid häid ideid ja vastuseid minu segastele küsimustele, siis andke tuld. Jään huviga ootama. Ka mõttekaaslased ei tee paha, äkki lisandub mõni sell veel juurdegi. Olege siis head ja andke tarka nõu, et mida veel tähele panna ja kõike muudki.

Tänud, Kaia kaia.nn@mail.ee