Ma ei saa hindadest aru

´Kas keegi viitsiks mulle seletada, mis värk nende lennuhindadega on? Ma tahan Suurbritanniasse lennata nii soodsalt kui võimalik. Mida ma selleks tegema pean? Iga lennukompanii kodukal on igal pool täiesti erinevad hinnad sinna. See on arusaadav, et on olemas mingi äriklass ja muud klassid, kuid mina tahan lennata odavasklassis. Seda kutsutakse vist turistiklassiks? Mitu päeva ma pean pileti ette tellima, et saaksin turistiklassi piletiga lennata nii kiiresti kui võimalik? Mitme päeva pärast peale pileti broneerimist saab kõige odavamas turistiklassis lennukisse istuda see tähendab?

Estonian Airi esilehel on näha, et lennupilet Londonisse on al. 600 krooni. Kuid mida see veel peaks tähendama? Kas on võimalik lennata londonisse nii, et võtad hoiupõrsast 600 krooni välja, lähed lennujaama ja maksad selle summa kassasse ja istud lennukisse ja ongi kõik?

Aga kui ma hakkasin broneerima seal estonian airi kodukal, siis tuli välja, et odavaim lend, mis ma leidsin, tuli kokku üle tuhande krooni. Okei, arusaadav, et see sisaldas lennujaamamaksu. Kuid siis vaatasin nende hinnakirja http://www.estonian-air.ee/hinnainfo Ja sealt loen ma välja, et odavaim pilet on al 230 eesti krooni. See kehtib TURISTIKLASSile INTERNETIST (Economy). Kas keegi saaks öelda, mida see tähendab? Mis vahet on sellel ja lihtsalt Turistiklassil (Economy). Mida see "Internetist" tähendab? Miks sinna hinnakirjalehele on kirjutatud odavaim hind 230 krooni, kuid esilehel on selgesti kirjas, et londonisse on hind alates 600 krooni?

Siis all on veel üks tabel mingite "Interneti teenustasude" kohta? Äkki keegi seletaks, mis see veel tähendab? Loogilise mõistuse järgi tähendaks see, kui palju peaks maksma, et saaks lennujaamas mingi tund aega arvuti taga internetis istuda?! Aga ilmselt selles ma eksin.

Sinna on kirjutatud näiteks: London, Gatwicki lennujaama kassa 6 GBP 136 EEK /pilet Londoni esindus 4 GBP 90 EEK /suund

Mida see "/pilet" ja "/suund" tähendavad?


Suur tänu minu postituse lugemise ja vastamise eest.