Maltale õppima või töötama?

Tervitus, head inimesed!

Kuna googeldades ja ka siin Trip.ee keskkonnas olen suure hulga info (mis tihtipeale on päris aegunud juba või ei ole teemakohane) peale sattunud, lootsin, et mõni targem/kogenum tegelane oskab nõu anda.

Nimelt tahaks veidi täpsemalt teada õdede tööst Maltal. Kas on ehk keegi, kes ise töötanud või teab kedagi kes on seal töötanud haiglas ning mis mulje sellest jäi? Milline on töötasu ja kuidas üldse üks välismaalane sinna tööle saaks? Millest alustada? Kelle poole pöörduda?

Ning minu teine idee, kui töötamisest midagi välja ei peaks tulema, oleks see, et võiks Maltale õppima minna. Kuna ma Eestis enam üliõpilane ei ole, siis kas oleks mingi võimalus, et minna sinna õppima ilma, et Eesti kõrgkooli õpilane oleksin? Ja kas see läheks mulle üüratuid summasid maksma? Millised on mu väljavaated kui tahaksin ikkagi tasuta täiskoormusega õpet?

Kui on keegi, kes teab informatiivseid lehekülgi soovitada või lihtsalt teab sellest teemast rohkem kui mina, siis oleksin üüratult tänulik igasuguse vastuse eest!