Mar del Plata

Kas keegi oskab rääkida sellest linnast natuke lähemalt. Et kas ilus ja kas kallis või odav ja kas on ka midagi vaadata?

Nimelt liigun taas Argentiina poole, ning oleks soov uusi kohti avastada.

Või oskab keegi midagi etemat soovitada?

Meie kogemus ühtib reisikirjas

http://tuhat.pravda.ee/2009/01/heade_steikide_riigis_reisikir_1.html

arvatuga:

"Peale Capital Federalist auto rentimist ning 500 kilomeetri läbimist jõudsime linnani, mis oli küll inetu, aga selle eest oli seal sama mõnus atmosfäär nagu Kunda tuhamägedes. Tundus nagu oleks keegi jupikese Õismäed paela otsas mere äärde lohistanud, et kinni katta imeilusad liivarannad."

Meie reisikirjas, mis eeltoodust sõltumatult koostatud, kõlas sama linna iseloomustus järgmiselt:

"Kui koguaeg tundus päevi puudu olevat, siis nüüd oli 2 päeva täiesti üle. Kuna asjalikud asjad nõudsid rohkem aega, siis läksime ja vaatasime üle kohaliku rannakuurordi Mar del Plata. Kokkuvõte linnast - ilmselgelt on ta minu "mõttetumate linnade toppis" suht kõrgel kohal...."

Mida aga etemat soovitada, sõltub sellest, mida Sa juba näinud oled ning näha tahad - kui eesmärgiks on rannakuurort, siis kardetavasti Argentiinas midagi väga asjalikku ei leiagi....

Olen kainud Buenos Aireses ja Iguazus. BA erilist muljet ei avaldanud, kuna oli minu arvates suht rapane. Kuid kui arvestada nende minevikku, siis on nad suht kiiresti jalad alla saanud. Kuid jah, minu arvamus on, et BA oli vaene ja rapane, kerjused igal nurgal :(

Loodan enamat Mar del Paltast..

Kuid arvan, et kui juba nii pikk reis ette v6tta, siis v6iks ka mujal ringi vaadata.