Matkajate ja matkajuhtide kokkutulek 25. - 26.11.2017 Jõulumäel

Head matkajad ja matkajuhid!

Sel aastal saame kokku 25. ja 26. novembril Pärnumaal Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Jõulumäe on kaunis paik kauni looduse keskel.

Kahepäevase programmi jooksul saame kuulda ja näha palju põnevat. Näiteks saame teada, mida huvitavat on välja mõeldud, et lapsed toast välja meelitada (Üllar Põld käis Eestis ja Katrin Tombak Tatrates).

Kuuleme sellest, kuidas ette valmistada pikka reisi suurele grupile Kamtšatkale (Mati Stroom). Grupi suurus oli 29 inimest, kellest 8 olid 3 nädalat ja 21 4 nädalat.

Räägitakse ka Gröönimaast (Guido Leibur), Somoni / Kommunismi mäetipust (7495 m)(Kalle Kiiranen), suusamatkast Teravmägedel (Liivi Plumer ja Marko Kübarsepp), Armeeniast ja tõusust Aragatsile (4080) ning paljust muust.

Sel aastal on meil ka väliskülaline ehk metsaonnidest räägib Läti Loodussõprade Seltsi asutaja Arvis Ozolinš.

Pühapäeva hommikul viib Andres Karu huvilised Jõulumäele matkama. Jõulumäe maastik ja taimestik on mitmekesine, näiteks matkaradadel jalutades võite leida 21 erinevat liiki maapinnasamblaid, lisaks muid raba- ja luitemaastikule iseloomulikke taimi.

Õhtul valime 2017. aasta matkaja ja matkategelase, kaupleme matkavarustuse oksjonil ja peame pidu. Kuumaks köetakse ka puuküttega saun.

Kokkutuleku ajakava näed siin

Majutus:

Majutus on peamajas kahestes või kolmestes tubades või naridel. Siseruumides ööbijatele on voodipesud, tekid-padjad, käterätikud olemas.

Registreerumine:

Registreerudes leidke kõigepealt õige alajaotus kas liikmele või mitteliikmele (liikmelisust tuleb tõestada liikmesklubi nimega), sealt edasi hakake sobivat paketti valima.

Ootame varast registreerumist, sest nii on lihtsam nii toitu kui majutust planeerida, ja rohket osavõttu, sest seda huvitavam meil on.

Registreeru siin: http://www.matkaliit.ee/matkajate-ja-matkajuhtide-kokkutuleku-programm-ja-registreerumine

Kohtumiseni kokkutulekul!

Eesti Matkaliit MTÜ

Viimane võimalus matkajate ja matkajuhtide kokkutulekule registreeruda on 21.11.2017. Kohtumiseni kokkutulekul!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased