Matkajuhtide ja matkajate kokkutulek 2015

Seekord on kokkutulek Tuksis!

Hea matkajuht ja hea matkaja!

Tegude– ja sündmusterohke aasta on jälle mööda saamas. Aasta, mis tõi õnnestunud ettevõtmiste ja katsetuste ning heade uudiste kõrval kaasa ka kurvemaid.

Ootame teid kõiki 21.–22. novembril Läänemaale, Tuksi Tervise– ja spordikeskusesse (Tuksi küla, Noarootsi vald), et näha juba tuttavaid ja leida uusi ning kuulata ja vaadata, kus on aasta jooksul käidud ja mida põnevat tehtud.

Saame kuulata Saaremaa Matkaklubi tegemistest; Toomas Holmberg räägb sellest, kuidas kulges teekond mööda vett Stockholmist Tallinna; Anneli Alekand jagab muljeid RMK matkateel matkamisest; Priit Joosu viib meid Peruusse; Jaan Riis annab ülevaate Looduse Omnibussi tegemistest; Indrek Tammemägi kõneleb maailma lõunapoolseimast matkarajast ja sellest, kuidas seal üksi matkata on; Tanel Tuuleveski räägib eestlaste esimesest katsest tõusta K2-le; Raimo Kummer pajatab telesaate „Piire ületades” sünnist; Raivo Plumer räägib toimunud õnnetusjuhtumistest. Kaasa saab rääkida reisikindlustuse teemadel. Esinejaid on palju ja teemad põnevad.

Vaata kokkutuleku ajakava, klikates Matkajate ja matkajuhtide kokkutulek kava

Kokkutulekut juhib Guido Leibur.

Lisainfo ja registreerimine: http://www.matkaliit.ee/seekord-on-kokkutulek-tuksis

Veel on vabu kohti 21. - 22.11.2015 toimuvale matkajuhtide ja matkajate kokkutulekule. Olete oodatud registreeruma ja osalema!

Matkajuhtide- ja matkajate kokkutulekul on endiselt veel vabu kohti. Kasutage head võimalust, registreerige ja tulege osalema. Kokkutulekule registreerumine toimub siin: https://docs.google.com/forms/d/1BIUKflGKBgajgOOmMFv9iE_38UwH-QvaausWPYqNAxY/viewform

Veel on viimane võimalus registreeruda juba käesoleva nädala lõpus toimuvale matkajuhtide ja matkajate kokkutulekule. Kasuta head võimalust ja tule osalema!
Registreerimine toimub siin: https://docs.google.com/forms/d/1BIUKflGKBgajgOOmMFv9iE_38UwH-QvaausWPYqNAxY/viewform

Kokkutuleku programm on nähtaval siin: http://www.matkaliit.ee/seekord-on-kokkutulek-tuksis