trip-krainetrip-ukraine-dark
Matkalaager Kiidjärvel (2. - 3. juuni)

Tule Kiidjärvele Matkalaagrisse!

  1. – 3. juunil toimub Kiidjärvel Matkalaager, kus rändurid räägivad oma erinevatest matkadest ja reisidest. Mägedes käimisest räägib näitleja Tarmo Männard, Lehari Järg tutvustab Jaapanit, loodusfotograaf Arne Ader annab nõu, kuidas häid pilte teha, Tartu Ülikooli Looduskaitseringi president Indrek Hiiesalu räägib suusamatkast Eestis, Irma Soorand meenutab oma hääletamisreise Euroopas ja kogenud matkaja Tõnu Jürgenson viib läbi matkakoolituse. Lisaks nimetatutele on veel teisigi esinejaid, juttu tuleb näiteks ka matkadest Baltimaades. Lisaks reisimuljete kuulamisele ja piltide-filmide vaatamisele tutvustatakse matkavarustust, võib mängida jalgpalli, toimuvad võistlused, käime kilesaunas, teeme lõket, laulame lõkke ääres ja mängime tantsuks muusikat. Eraldi tasu eest saab ka professionaalset massaaži ja kanuuga sõita. Kuna Matkalaagri toimumispaik on täpselt Kiidjärve ääres, siis on kogu aeg võimalik ujuda või käia Kiidjärve ümbruses, Taevaskojas, Valgesoos või mujal Põlvamaal matkamas. Samuti püstitatakse Matkalaagrisse stend, kuhu pannakse välja kuulutused reisikaaslase otsimise, matkavarustuse ostu-müügi jms kohta. Kui tahad, et ka sinu kuulutus oleks sellel stendil, saada printimisvalmis kuulutus hiljemalt 30. mail aadressile abi@matkaabi.ee. Kuulutusi võivad saata ka kõik need, kes ise Matkalaagrisse ei tule.

Matkalaagri asukohta saab vaadata sellelt kaardilt: http://www.lounamatkad.ee/ahjakaart.jpg, laagriplats on seal, kus Kiidjärves on ujuja tingmärgi pea. Tulla saab sinna mööda Tartu-Põlva maanteed, 38. kilomeetril on Karilatsi-Kiidjärve rist, kust näitab vasakule 4 km Kiidjärvele, siis sõita üle raudtee, veel natuke edasi ja kurepesaga hoone järel pöörata vasakule põlluteele ja enne esimest hoonet veelkord vasakule. Autod saab paigutada vahetult laagriplatsi lähedusse. Kiidjärvele saab sõita ka rongiga, rong väljub Tartust 10.03 ja on 10.54 Kiidjärvel. Bussiaegu vaadake leheküljelt www.bussireisid.ee.

Matkalaagris ööbitakse telkides, telk ja muu vajalik tuleb endal kaasa võtta, süüa-juua saab ka kohapeal osta. Laagriplats avatakse laupäeval, 2. juunil kell 12.00.

Matkalaagrist osavõtt maksab eelregistreerimisel täiskasvanuile 100 krooni, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 80 krooni. Kuni 7-aastased lapsed pääsevad üritusele tasuta. Osavõtutasu kanda üle OÜ MatkaAbi Hansapanga (221035720325) või SEB Ühispanga arveldusarvele (10220036869014). Selgituses märkida ära, milliseid pileteid soovitakse (ehk mitu täiskasvanut, tudengit, last vms). Eelregistreerimine kestab 30. maini, kohapeal on osavõtutasu 150 krooni, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 125 krooni.

Tule Matkalaagrisse ja veeda pere või sõpradega huvitav nädalavahetus Põlvamaa looduses!

Lisainfo: http://www.matkaabi.ee/ E-mail: abi@matkaabi.ee GSM: 53 477 477