trip-krainetrip-ukraine-dark
Mõned lingid Omaani kohta

Plaanime jaanuaris neljakesi minna Omaani avastama. Kuna viimase Lufthansa kampaania ajal oli soodsa lennupileti ostjaid ja seega lähiajal minejaid kindlasti veel, panen siia segiläbi mõned huvitavamad lingid (k.a. reisikirjeldused) Omaani kohta, mida netist leidsin ja mida varem siinses foorumis ei ole näinud.

Üleliia palju infot neis muidugi ei ole, aga näiteks destinationOman annab mitmeid soodsa hinnaga hotelle, mida mujalt ei leia. Üldine pilt on ikka 4-5 tärni hotellid vastavate hindadega.

Kui keegi satub lähemal ajal sinnakanti, on tagasiside soojalt oodatud!:) Samamoodi teised lingid ja muu netiinfo Omaani kohta. Ning samuti otsene kogemus viisade kohta praegusel hetkel - kas peaks enne sõitu ära tegema või saab ka Muscati lennuväljal vormistada?

http://www.destinationoman.com/hotels.html http://www.beautifuloman.com/home.shtml http://roadandtravel.com/travel%20directory/ravereviews/muscat-oman.htm http://www.nizwa.net/oman/omanvis/omanvis.html http://www.tripadvisor.com/AllReviews-g294006-Oman.html