Nii palju inimesed reisivad euroopas autoga, miks ei teha kluubi?

Tere kõigile. Eelmisel aastal, juuli lõppus, tegime nii ööelda juhuslikult autoga reis Italiasse (plaanis oli minna Saksamaal, sest seal oli vaja üks asi teha, jõudes kohapeale saime aru et ei saa teha seda mis plaanis oli, kuna nagu nii juba olime nii kaugel, siis läks pool tundi otsustamiseks, et sõidame Riminisse paariks päevaks, natukene välja puhata ja päikes saada). Saime häid kogemuse ja suurepärase muljet. Nüüd, see milles küsimus on. Mul tekkis idee teha ühe klubi, nendele kellele meeldib just autoga reisida ja eesmärk ei ole see, et kiiresti ja oodavalt kohale jõuda, aga point on just selles et nautida autoga sõitmist ja iluste vaadete nautimist.

Klubi konseptsioon on selles, et teha üks-kaks reisi aastal (näiteks suve ja talve reisikaheks-kolmeks nädalaks). Teha saiti foorumiga, kus kluubi liiged ise kokkupanevad marsruudi (näiteks hälitamisega või lihtsalt foorumis arutamisega). Marsruut peab olema siis niisugune, et trip oleks läbi mõned suuremad linnad kus peatatakse ühe-kahe päevaks ja kuni siht kohani kus saab ola natuke pikema aega(näteks 4 päeva) ja siis tagasi, jälle läbi teiste linnade väikestega peatamistega. Sõidu võib teha kolonnis, aga võib mitte, peamine see, et kõik oleksid sihtkohtadel teatud ajaks kohal ja seal juba koos aega veeta, või kes tahab oma plaane täita see ise teab.Mingid vanuse piirangut ei ole, saab minna lastega ka. Nagu nii ennem kui pannakse marsruut paika, arvestatakse kõige arvamust ja soovi. Aga mõtlesi esialgu teha reisid ikkagi euroopa liidus, aga pärast siis näeb.

Idee oli ka selles, et otsida mõned sponsoriid ja hotellidest saada väiksed allahindused. Teha pildid ja videod, mida pärast saitile alla laadida. Autodele tuleks siis sponsorite kleebised panna, et neile ka mingi huvi meie tegevus pakkuks. Saamuti mingi reklaam, et rohkem inimesi reisis osa võtaks. Võib olla ka väike kluubimakse,saiti ära tegemiseks ja seda üles hoidmiseks.

Nüüd hakkasin ma lugema seda foorumit ja mul tekkis kahtlus, et selline idee tuleb välja. Mida Teie arvate ja kas ise tahaksite selles kluubis olla ja osa võtta?