Odavad pakkumised

Siin rubriigis võiks olla odavad pakkumised, mida leitakse lennufirmade kodukatelt või mujalt... tegelikult võiks see olla uudistetoimetaja mure muidugi:) Eestis ei ole saiti kahjuks, mis yhendaks erinevates kohtades tehtud pakkumiste ülevaadet..varem oli estraveli uudised päris hea, aga nüüd kui lennufirmad enam komisjoni ei maksa, jäävad paljud asjad sealt välja.

Hea reisihuviline,

Estonian Air pakub Sulle vaid 10. juunil ülisoodsa hinnaga lennupileteid Stockholmi:

Tallinn - Stockholm 425 krooni*

Suvekuudel Rootsimaal igav juba ei hakka - vaata siia ning ammuta huvitavaid ideid toredaks puhkuseks sõprade või pere seltsis!

Hinnatingimused:

Ühe suuna hind, mille sees on teenustasu 25 krooni, lisanduvad lennujaamatasud ning võimalik pileti kättetoimetamistasu. Estonian Airi kassades ja kõnekeskuses on teenustasu 75 krooni võrra kallim. Reisibüroos lisandub reisibüroo teenustasu. Pakkumist saab osta internetist, Estonian Airi kassadest, kõnekeskusest ja reisibüroodest ainult 10. juunil (24h) ning piletid kehtivad lennuks 1. juulist 31. augustini 2004 a. Hind kehtib ainult Estonian Airi otselendudel algusega Tallinnast ning kohtade arv on piiratud. Lastele allahindlust ei ole, imiku (kuni kaheaastaseks saamiseni) pilet maksab 10% täishinnast. Pileteid tagastada ei saa. Lennupileteid tellige aadressil www.estonian-air.ee või www.reisi.net, Estonian Airi kõnekeskuses telefonil 6401 160, Estonian Airi piletikassades ning reisibüroodes.

Mõnusat puhkust! Estonian Air