Plaanin pikemat reisi itaaliasse järgmisel aastal

Tahaks pikemat reisi itaaliasse, kuskil kuu aega kohe. Kuna varem pole nii pikka reisi ette võtnud siis ei teagi mida täpselt vaadata/ jälgida. Üldiselt pakutakse ikka nädalasi reise ja peab ikka otsima ja ootama et seda "õiget" leida. Iseenesest alles kuskil järgmise aasta sügisel vast oleks see aeg kui läheks ja no sinna on ju ikka veel kõvasti aega [varem või hiljem tuleb ju plaanid paika seada ;)], aga et lihtsalt mis firmad ja kust selliseid pakkumisi võib leida, kuna nagu ütlesin enamus reise on nädalased. Ja kes on ehk käinud võiks öelda et kui palju umbes võib raha minna, kuna reisile alles järgmisel aastal siis oleks aega ka raha kõrvale panna. Miljonär muidugi pole aga rõhun just majutuse kvaliteedile eeskätt, mitte et mingit 5 tärni hotelli vaid lihtsalt et oleks korralik katus peakohal ikka öösiti.

Iseenesest see polegi nii tähtis et mis laadi see reis on, et kas mingi ringreis või muu, pigem just tahaks pikalt riigis püsida. (ja kuna puhkuse töölt võtaks ka siis korraga välja), eelistaks muidugi suurlinnu(rooma, milano) kuid ehk ka sellist vähe erilisemat seal lõuna pool. Peamine et saaks pikalt püsima jääda.

Kui nö loogiliselt võtta siis keskmine nädalapikkune reis on kuskil 6000-9000krooni, et kas siis kuskil kuuajaline/4nädalat on 4x6000-9000 ehk siis kuni 40 000 (majutus seal hinna sees siis)