Portugal!

Tere reisisellid! 25,septembril sõit Portugli--Algarve,Portimao 14 päeva. Olen teinud kodutööd aga hea oleks saada infot inimestelt kes seal olnud ja oludega tuttavad! Mida kindlasti vaadata,mida kindlasti proovida?

Tere!Nagu aru saan olete hetkel Portemaos.Plaanime ka ise 14 okt minna 10 päevaks Portemaosse.Sellepärast pöördun Teie poole ja vast annaksite mõned soovitused kus käia ja mida tasub külastada.Samuti ka kuidas seal bussiliiklus korraldatud ja ka rongiliiklus.Lähme omal käel sinna ja oleks palunud Teilt natu informatsiooni.

Hei!

Algarves on üsna palju teha. Kui koguaeg rannas ei viitsi passida, siis tasub kindlasti minna Silvesesse. Silvesest omakorda Alvori, mis on ilus kaluriküla. Alvoris on väga ilus rand ja seal tasub sardiine süüa. Alvorist võib edasi minna Lagosesse ja võtta ette mõnus paadireis koobastesse. Lagosest tasub minna Sagresesse ja olla seal päikeseloojanguni. Kui on rohkem aega ja viitsimist, siis võib Monchique minna, juua kusagil kohvikus espresso kõrvale medronhot(kohalik kange alkohol) ja nautida aeglast külaelu. Pärast aga minna Foia tippu. Monchique minnes tuleb aga ilmastikuga arvestada, sest võib juhtuda, et vaate asemel saab hoopis pilvede embuses olla.

Distantsid on üsna lühikesed. Portimao-Alvori vahel on 8km(või vähem), Portimao-Lagos on 17km, Lagos-Sagres on 31km.

Bussiliiklus on üsna tihe ja piletihinnad on 1-5€. Bussijaamade ja busside kohta tasub infot küsida kohalikelt.