trip-krainetrip-ukraine-dark
raha ja paremad asjad

Järgnev võib muidugi mõnele naljakas tunduda, aga.. Olen oma reisimisstiiliga jõudnud bussireisidelt läbi väikeseltskonna nüüd sinnamaani, et kavas ihuüksi minna kuuajasele matkale. Päris tuulepea ja naiivne enam laia maailma suhtes ei ole. Igat vastutulejat potentsiaalseks vargaks ja röövliks samuti ei pea, ega tahakski, aga samas dokumentidest, rahast ja fotokast ei taha ka ilma jääda. Kuidas käituvad kogenumad reisijad, kui oled üksi oma suure seljakotiga.

  • kas või öömajades, kus suured ühised magamistoad. Kas peaks oma rahakoti ja fotoka vedama kaasa ka dushi alla? Julgete te jätta olulisi asju tuppa?
  • kuidas toime tulla suure kotiga, kui näiteks vaja kasvõi bussijaama kempsu minna? A la suure bussijaama ooteruumi ilmselt ei hulgeks oma pampe laiali jätta. Kahekesi käies poleks mingit muret, aga praegu painab mind see küsimus tõesti natuke. Olen mõelnud peale suure seljakoti võtta ka midagi väiksemat kaasa. Mida räägivad kogemused ? Ca 25 liitrine daypack oleks hea, aga samas liiga suur, et seda lausa iga hetk kaasas kanda. Raha ja pass kaelakotti? Palun julgustust ja häid mõtteid...