Reis Koh Changi (Bangkok)

Tere.

Oleme minemas Koh Changi, mis asub Bangkokist umbes 400 km kaugusel. Nimelt, on kellegil mingeid soovituslikke veebilehti, kust on võimalik tutvuda transfeeridega- lehti on palju ja pakkumisi veel rohkem. Kuid lehte, mida võiks usaldada ei ole leidnud?

Olen vaadanud, et transfeer võib maksta 3000-4500 bath-i. Samas leidub erinevaid bussifirmasi/marsasi, mille hind on keskeltläbi 1300 bath-i.

Ehk kas keegi oskab suunata usaldusväärsele lehele, kust oleks võimalik osta pileteid? Lisaks inimesed räägivad, et kui sul on suurem kohver, siis selle eest tuleb ka veel lisaks maksta?

Lisaks veel küsimus, rahavahetus- kas seda peaks tegema siin või kohapeal?

Kui tegemist ikka Koh Changi saarega, mis Trati linna lähedal, mitte Ko Changi -ga, mis Ranongi juures. Siis otse bussid lähevad ka Suvarnabumi lennujaamast, alumiselt korruselt. Hind oli mingi ca 500-600 b. Raha kindlasti ärge vahetage Eestis.

1
0

Igaks juhuks küsin, et kuidas seal kohvritega on- kas nende eest tuleb lisa maksta, kuna reisime suuremate kohvritega.

0
0

Arvata on et midagi võetakse, Pattayasse võtavad 20 B kott. Aga see juba väike summa...Kui teil suurem seltskond peate arvutama, sest privaatne minivan kamba peale tuleb vb. isegi odavam ja viib kohe hotelli juurde. Enamus majutusi teisel pool saart, sadamast.

0
0

Koh Changi saarele saad pileti iga nurga pealt reisibüroost nii Bangkokist kui mujalt. Hind ikka pigem 400-500 Bht, kindlasti mitte tuhandetes. Põhja-Taist Chiang Mai-st oli KohChangile 900 Bht (sisaldas taksot, busse ja praamipiletit). Piletit pole mõtet siit ära võtta, sest maksad mitmeid kordi rohkem. Ükskõik, kust reisi ostad, kohale viiakse alati. Oleme kolm korda seal saarel käinud, aga kottide eest lisatasu pole küll võetud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased