Reisima.net

Kas kellelgi on kogemusi/infot jagada reisima.net kodulehel pakutavate reiside kohta? On see Digistar Group OÜ usaldusväärne reisikorraldaja?

Kuule mul endal ka just sama küsimus? Ajan siin nendega asju ja sooviks infot?

Aeg juba raha maksta, aga peaks kontrollima ka. Kuhu sa reisida soovid, Marias?

Liisu . . . Eemaldatud liigsed 8 küsimärki! Toimetus

Tahan selle firmaga Ibizale minna, juba 11 aprillil on vaja raha maksta..aga keegi ei tea mitte midagi selle firma kohta =( aga ongi natukene kuumaline,et reisid on nii odavad

Mõtlesin ka Ibizale minna. Aga pole nagu midagi eriti sellest firmast kuulnud, ja reisid tundusid tõesti kahtlaselt odavad. Et võib ju tõsi olla, aga tahaks kindlam olla. Ega tuleb vist seal kontoris kohapeal ära käia. Nende kodukal oli mingi Viimsi aadress.

Tere,

OÜ Digistar Group on loodud 2007a. suvel. Vastavalt Eesti Vabariigi turismiseadusele on OÜ Digistar Group kindlustatud Salva kindlustuses 200 000 eesti krooniga (garantiikindlustuspoliis nr. 54208C0497165) Seega tagab Salva Kindlustus kõik meie kohustused Teie kui Tarbijate ees kuni 200 000 kroonini. Oleme soodsaid reise teinud endale ja oma tutvusringkonnale juba aastaid. Eelmisel aastal otsustasime luua äriühingu, et anda võimaluse ka teistele Eesti noortele soodsalt reisimiseks. Koduleht valmis ja tõsisema müügiga alustasime käesoleva aasta veebruaris. Tegeleme reiside online müügiga ning hetkel (ja arvatavasti ka tulevikus) kontorit ei ava. Ka see aitab hoida reiside hinnad madalad. Viimsi aadress on kasutusel postiaadressina. Kasutame põhiliselt odavlennufirmasid ning teeme koostööd soodsaimat majutust pakkuvate hostelite ja külalistemajadega. Soovi korral on alati võimalus korraldada kokkusaamine, vastan meelsasti küsimustele ka telefonitsi.

Tanel Soa OÜ Digistar Group Juhatuse esimees +37256568301