Sahara reis Tuneesias (TIP!)

Kuidas odavalt teha see reis kui Tuneesias oled? Teadaolevalt see väljasõit maksab umbes 2000 EEK nägu. 2 päeva, ööbimine, söögid, joogid, ja lisatasu eest saab veel oaasides käia (500EEK).

Selle reisi hind kokkuhoides oleks 4500 EEK ja kuni 8 inimest. Väljasõit kestab 1 päeva ja näeb kindlasti vähem aga saab ära käia kuni Matmata-ni. Näeb Saharat , soolajärvi, ja linnad mis tee peale jäävad.

Sai seda uuritud kohalike käest et kuidas sinna saaks?

Suvaline rendifirma või taksojuht viib su kohe mõne mikrobussi omaniku juurde kes meeleldi sulle sellise raha eest päevase tripi teeb. Eks igaüks jagab selle lahti kui paar päeva seal kohapeal olla aga meie kallid reisifirmad ei jätnud sellist võimalust kuna kõik oli väga hästi orgunnitud, nende poolt. Juba esimesel hommikul kell 9.30 oli infotund ja reisiostmised pead tegema kohe. ;) Hästi mõeldud!!! 8 * 2000EEK = 16000 EEK , 11500EEK siis SÄÄST :) Mõelge sellele. Loomulikult omal riskil ja tee peal võib juhtuda kõike.
Sõita on vaja palju ühe päeva jooksul, kuni 600km aga hommikul vara minek ja õhtul tagasi. Jah see reisiplaan on rohkem mõeldud selleks, et saad linnukese kirja, et oled ka nendes kohtades ära käinud ja kahjuks pole ka giidi kes sulle lahedaid lugusid räägib aga ega see bussijuht ka loll pole, proovige valida (kui võmalik) selline kes inglise keelt räägib -> võid saada isegi lahedama kogemuse.

Sry reisifirmad aga kindlasti jäävad teile alles kliendid , kes ei julge riskida :)

Tehke oma Saku reklaam, kus Tulika taksoga Pariisis käiakse, minge taksoga Saharasse ;)

--
GA