trip-krainetrip-ukraine-dark
"Seitse maailma"

Kõikidele, kes soovivad reisida nii ruumis kui ajas kui eri dimensioonides! Just ilmus Berit Renseri ja Terje Toomistu reisiromaan Lõuna-Ameerikast pealkirjaga "Seitse maailma".

Raamatu kodulehelt: Berit Renseri ja Terje Toomistu debüütromaan sündis tänu autorite ühistele kirgedele, milleks on kogemine ja kogetu jäädvustamine. Koostööd on soodustanud nii ühised rännakud erinevatel mandritel kui nende kajastamine Avantüristide veebipäevikus. Kahe koosluses kasvas aastate jooksul välja elustiil ja maailmavaade, mida toetasid õpingud nii semiootikas, majanduses, ajaloos, kommunikatsioonis, kuni nende akadeemilised teed kohtusid etnoloogia erialal. Ehk just viimane annab olulise seletuse ka autorite esitletud rännustiilile – näha igas võõras kogemuses uut võimalikku reaalsust.

Mina lugesin läbi, õigemini neelasin läbi ja soovitan kõikidel lugeda. Väga visuaalne teos, head kirjeldused, veel põnevamad karakterid. Ma reisisin justkui ise, mitte ainult mööda erinevaid Lõuna-Ameerika kultuure, vaid ka iseendasse. Vaadake ka raamatu kodulehte: http://seitsemaailma.com/