trip-krainetrip-ukraine-dark
seljakoti vihmakate, rihmad ja muud vidinad
  • vihmakate.. . kas osta? Mis maksab? ise teha? Millal muutub vihmakate mõtekaks? Kui ei ole just troopiline orkaan, siis peaks ju seljakotid mingit vihma ikka vastu pidama?

  • mida teha lennureisidel seljakoti rihmadega, mis igasse ilmakaarde tilpnevad, kui on nii suur kott, et seda kabiini ei võta? Kas õmmelda ise mingi kate, niiöelda 2 ühes vihma puhuks ja lennusõiduks?

  • samas tunnen ka piinlikust, et ei oma täit ettekujutust, mida teha kõikide nende aasade ja muude vidinatega, mis seljakottidel küljes. Jälgides Selveri seljakoti saagat - näiteks ei ole tulnud selle peale, et käsi kuhugi aasadesse riputada, veelvähem nende olemasolu taga ajada!!! Ise loomulikult loll! Olen vaadanud kaasreisijaid, et kes kuidas on oma kraami kuhugi riputanud või pakkinud. Kas on kuskil ehk mõnda lehte netis, kus puust ette ja punaseks tehtud seljakottide hingeelu ja näiteks vihjed pakkimisest.

  • kas Jotose seljakotid, mida müüb Anttila (meeldivalt osamaksudega), ajavad siinsed põhimatkajad lihtsalt üleolevalt muigama?