seljakotireis Andaluusias.

Tere!

Läheme kolmekesi (oleme naissoost üliõpilased) 22 päevaks Andaluusiasse. Kõigepealt lendame Malagasse ning kohapeal ei ole veel ühtegi konkreetset hostelit ega muud ööbimiskohta broneerinud. Plaan on minna alguses Malagast Nerja poole ning siis Granadasse. Siit esimene küsimus: milliseid kohti Malaga-Nerja-Granada marsruudil külastada? Eelistaksime väiksemaid linnasid ja külasid. Samuti küsimus, kas Nerjas on palju vaadata ja kui turvaline on seal näiteks rannas/mõnes pargis ööbida? Äkki oskab keegi isegi mõnda head ja soodsat kohalikku restorani soovitada? Granadas plaanime veeta natukene aega linnas sees ning siis suunduda Sierra Nevadas mägedes asuvatesse nn hipikommuunidesse. Eesmärgiks elada natukene aega sealses kaunis looduses ja tutvuda ka seal elavate inimestega. Probleem on selles, et äkki käivad meiesugused seljakotirändurid sealseid inimesi liiga tihti tülitamas? Ei taha väga tüliks olla. Veel tahaks teada, kuhu soovitaksite pärast Sierra Nevadat suunduda? Arvatavasti võtame suuna Lucena poole, et lõpuks jõuda Cadizi kanti ja siis Gibraltarile. Teel sooviks veel näha ilusaid väikseid külasid. Tahaksime veel teada:

  • kui palju maksab transport - rongid ja bussid - Lõuna-Hispaanias? Näiteks sõit Malagast u 25 km välja või siis Nerjasse ja kumba transpordivahendit eelistada?
  • kui ohtlik ikkagi Lõuna-Hispaania on? Oleme palju kuulnud teatud tüüpi mustlastest, kes oskavad väga hästi turiste röövida. Samas oleme me seljakottidega ega näe sugugi rikkad välja, äkki see tuleb kasuks?

Igatahes aitäh kõigile, kellel on häid nõuandeid ja soovitusi!

Katrina

Lennupakkumised
Reisikaaslased