Sukeldumine Hurghadas

Inimeste suure sukeldumishuvi pärast, otsustasin teha siia uue teema. Olen seda ka varasemalt käsitlenud, kuid nüüd kirjutan ülevaatlikuma info. Olen sukeldumisinstruktor, Hurghadas juba 7ndat talve. Koha peal teen koostööd valdavalt „valgete“ sukeldumisklubidega ja üldjuhul teenindan eesti klientuuri. Täpsemad hinnad saame kokku leppida koha peal, sõltuvalt nö „paketist“. Päev merel näeb välja nii: hommikul kõigile sobiva varustuse kokkupanek, umbes 9 paiku väljub laev vastavalt valitud sadamast, 30-90 min sõitu, selle aja sees teen kogu vajaliku instruktaasi. Pargime laeva kuskile korallrifi äärde. Toimub esimene sukeldumine 15-20 min. Lõunasöök laevas, mis on hinna sees, samuti nagu mittealkohoolsed soojad ja külmad joogid. Puhkepaus. Sukeldumispaiga vahetus. Teine sukeldumine 15-20 min. Tagasisõit. Randume umbes 4 paiku. Kõik need kellele ei paku huvi sukelduda, saavad veeta poole hinna eest päeva merel, snorkeldamisvarustus on nagunii kaasas, kuid vette ei sunnita kedagi, võib ka lihtsalt päikesetekil päikest võtta. Ujuda ja snorkeldada võivad kõik kogu aja, kes parasjagu ei sukeldu. Esmakordsetel sukeldujatel ei tasu muretseda, hoian neil pidevalt käest või balloonikraanist kinni ja teen nende eest kõik vajaliku. Nende asi on ainult hingata, ringi vaadata ja natuke lesta liigutada. Litsentsiga sukeldujad saavad tulla lihtsalt koos minuga vee alla „jalutama“, mille pikkus sõltub sukelduja õhutarbest. Vajadusel suudan organiseerida ka „kultuuriprogramme“, kuid see ei ole minu põhitegevuseks siin.

Kohtumisteni Hurghadas

Ivo Viher ivo@sukeldumine.ee +201141827536

PS! Minuga võib ühendst võtta ka facebookis

Lisan veel, et õhtuti võib mind leida üldjuhul Sakalas, hotell Minamark`i lähistel asuvast For You nimelisest kohvikust. Kohviku teenindajate käest küsige Ivo ja küll nad mind leiavad. Astuge ligi, võtame õlled ja kõik asjad saavad aetud:)

Tere Kuidas on lood eestlastest sukeldumisinstruktoritega Sharmis?

Suur . suur tänu sukeldumis instruktoritele Margus Peets Ja Elenale. kes olid väga kannatlikud ja õpetasid mind sukelduma. soovitan väga kõikkidele neid instruktoreid, kellel on huvi, sest tõesti nad on ikka väga kanntlikud ja tublid.Tiina