Sultan Beach Resort 4*

Alustaks siis otsast.

Algul olime päris skeptilised selle hotelli suhtes, kuna olin teinud varasemat uurimustööd. Pidavat väike rand olema ja söögid kehvad ja toad nõmedad. Kohale jõudes vaatasime meiegi algul viltuse pilguga, kuid kui olime juba paar päeva kohal olnud ja sisse elanud, siis hakkasime end koduselt tundma. Seda enam, et saime tüdrukutega 4 peale sviidi, otse baseini ja mere vaatega. Küsitlesin ka teisi Eestlasi selles hotellis, siis nemad teadsid rääkida, et mõni 5* ei ole ka nii hea kui see 4*. Selle hotelli hinnanguks annan ma tugeva koolipoisi 4*.

Buffees teenindasid noored poisid, kuid 4 neist olid hästi vahvad, kes alati särasid ja naeratasid hoolimata sellest, et nad on tööl varahommikust kella 00.00-ni. Ja nii igapäev. Kuna meie olime need, kes alati viimasel minutil sööma jõudsid ja polnud kaetud lauda, siis tulid poisid ja katsid kribinal-krabinal meile kohad,näod nalja täis:) Hommiku- ja lõunasöök olid igapäev samad, aga õhtusöögid olid mõnipäev temaatilised (Egiptuse õhtusöök, mereandidest õhtusöök jne.). Söökide kohapealt annab iriseda siis, kui oled harjunud alati kallites gourmee restoranides söömas käima. Valik oli laialdane ja meie jäime rahule.

Hotelli jõudes anti paljudel valida, kuhu korrusele nad tuba tahavad, mis on jube positiivne. Algul arvasin, et paigutatakse nii kuidas jumal juhatab, aga ei...need, kes olid tulnud seltskonnaga said kõrvuti toad enda valitud korrusel. Kuna meie lend hilines 12h, siis saime 1 öö lisaks hotelli jääda ja meie suur mõnus lahe sviit asendati 2 inimese toaga. Kuid pettumus ei olnudki suur, kui tuppa astusime. Päris mugav hea ja mõnus tuba. Kuna olime eelnevalt tulnud suurest toast, siis see pisike tekktas korraks väikese klaustrofoobia tunde:D Isegi, kui me algul ei oleks saanud seda sviiti, oleksime väga rahul olnud ka 2 inimese toaga.

Rand oli mõnes mõttes pisike, aga samas ka parajalt suur ja hubane. Meile pigem meeldis, et rannaks oli väike sopike. Ei olnud vähelmalt nii tuuline. Me ei pidanud kordagi rannatoolide pärast kellegagi sõdima. Alati oli mõni üle ja sai need ühtekokku lohistatud.

Meie hotellist ei puudunud ka Animatoin Team, kes alati hoidis külastajaid tegevuses ja tujud üleval. Iga õhtu toimus hottelis üritus, kas klubiõhtu, kõhutants, rahvatants, bingo õhtu jne. Pärast tööpäeva sõidutasid nad külastajaid klubisse. Pilet maksis 55 poundi, mille eest sai esimese joogi tasuta.

Hottelli asukoht Sakkalast oli ka supper. Taksoga sõites mõne kilomeetri kaugusel (10 poundi). Meile sobiski see, et ei olnud päris linnas sees vaid natuke kaugemal. Hotell asus turisti linnaosas, mis oli tiba vaiksem kui Sakkala. Ümberringi poed, kohvikud, klubid.

Ma ei jõua juba ära oodata, et saaks tagasi! Kindlasti valiksin selle hotteli veelkord!