Sunny Holidays ja Sri Lanka

Tekkis plaan Sri Lankale puhkama sõita Sunny Holidays abiga. On kellelgi kogemusi nende abil reisimisest? Eriti kahtlustäratavad on nende lepingutingimused, mis laias laastus võimaldavad reisibürool kogu vastutust vältida:

  1. KOHTADE KINNITAMINE TAGASILENNULE Kõik lennud väljaspool Euroopat (ning grupitellimused sõltumata sihtpunktist) kuuluvad kohustusliku kinnitamise (reconfirm) alla hiljemalt 72 tundi enne tagasilendu. Selle nõude ignoreerimise korral võib lennukompanii tühistada Teie kohad, mis algselt olid kinnitatud. Kohtade kinnitamiseks helistage (sihtpunktis viibides) antud lennukompanii lähimasse esindusse.

  2. REISIBÜROO VASTUTUS Reisibüroo ei ole ühegi tema müüdava teenuse otsene osutaja vaid ainult volitatud edasimüüja. Seega ei ole Reisibüroo võimuses vastutada teenuste tegeliku osutaja (lennukompanii, laevafirma, hotelli, reisikorraldaja, autorendifirma jne) teenuste kvaliteedi ja kvantiteedi eest. Kui Te ei ole rahul osutatava teenusega või ei vasta teenus Teile kaasa antud dokumentidele, peate Te kõigepealt alati oma kaebuse viivitamatult esitama otse teenuse esitajale kohapeal. Reeglina lahendatakse sellisel juhul situatsioon reisija kasuks. Kui Teie kaebusele ei reageerita või keeldutakse nõutavat teenust osutamast, peate te hiljemalt 1 nädala jooksul peale tagasipöördumist esitama kirjaliku avalduse oma reisikonsultandile, adresseerituna Reisibüroo direktorile. Suulisi kaebusi ei ole Reisibüroo kahjuks võimeline töötlema ega edastama. Kirjalikule kaebusele peab Reisija lisama kviitungite originaalid nende otseselt põhjendatud lisakulutuste kohta, mille eest ta soovib saada kompensatsiooni Reisibüroo käest või kaudu. Rahalised nõuded, mis ei ole seotud otseste ja kviteeritud väljaminekutega (moraalne kahju, närvikulu, ajakulu jms) ei kuulu kahjuks kompenseerimisele ei Reisibüroo ega ühegi muu firma poolt.

On see normaalne et: Ma peaksin ise endale tagasilendu orgunnima hakkama? Kui giid londi umbe tõmbab ja ei viitsi ekskursiooni teha, siis saan probleemiga tegeleda kohe peale ekskursiooni lõppu?

Oskab keegi kommenteerida...või ongi sellised punktid reisimise puhul normaalsed?