Tai reisi küsimused

Tere!

Paar küsimust Tai reisi kohta, saabumine Bangkoki on 7:50 hommikul ning ei saanud täpselt aru, kuidas see viisa värk seal toimib. Viisa.ee on kirjas, et 30 päeva on viisavaba kaks korda aastas, ehk kui me sinna umbes 10 päevaks lähme kas ei pea kuskilt läbi käima, ega mingeid pilte tegema? Kui peab siis mis ajaks umbes võiks võtta lennu phuketi kaua see protsess seal aega võtab?

Tere.

Bangkoki saabudes saad lennukis ankeedi, vähemalt mina olen alati saanud. Kui lennukis ei saa siis saab enne piiripunkti selle ankeedi, täidad selle ankeedi kenasti ära ja üks pool võetakse piiril ära. Enamasti on seal järjekorras veel inimesed, kes aitavad ankeeti täita kui hätta jääd.

Pilt tehakse seal piiripuktis kohapeal ;)

0
0

Lennukis täidad ankeedi ära.Seal ka lihtsam kaasreisijate käest abi paluda.Pilt tehakse passikontrollija ees seistes,ringiga tähistatud koht.Tempel passi ja kuu aega saab viisavabalt viibida Tais.See üks pool ankeedist jääb kätte,see võetakse tagasisõidul ära.Meeldetuletuseks,enam ei tohi Taist värskeid puuvilju kaasa võtta(Mangod jne).See uus EU reegel .

1
0

Selge, aitäh vastuste eest! Aga, ehk oskab keegi veel öelda mis kellaks võtta lend Bangkokist Phuketi mis oleks selline turvaline aeg, et kindlasti jõuab selle ankeeditäitmise ja pildid tehtud ning uuele lennule?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased