Tai saared - soovitust?

Plaanis sõita lõpuks kauaoodatud reisile. Ostame pileti Bangkoki ja kavas on seigelda omal käel edasi. Reis kujuneb ca 3 nädala pikkuseks.

Minu esialgne soov oli sõita Koh Samuile. Infot kogudes tundub, et see saar jääb liiga inimrohkeks (turistirohkeks).
Nagu ma aru saan on Koh Lanta rahulikum, turisti vähesem koht.
Eile õhtul tekkis soov sõita Koh Phi Phi saartele, vaadates The Beach filmi :) Miks mitte. Aga siis kummale ja mis moodi.

2 kohta, kust soovin eemale hoida on Pattaya ja Phuket. Samas Phi Phi saared asuvad Phuketi lähedal ning siis läbiks meie puhkus ka seda linna. Ei oska võtta seisukohta, on see siis hea või halb.

Koh Phangan tundub samuti sobiv.
Veel on Crabi ja Koh Chang. Koh Lanta. Koh Tao. Koh Samet. JNE JNE JNE

Sihtkohti on niivõrd palju, et ei oska valida, 3 nädala jooksul võiks peale Bangkoki külastada ca 3-4 saart. Millised valida elamuste pärast ning millised valida loogilise järjestuse järgi (lihtsam liikuda ühelt teisele). Esimese korraga kõike näha nagunii ei saa.

Olen vaadanud lõputult palju nende saarte/linnade kohta tutvustavaid veebilehti. Absoluutselt kõigil on samailusad jutud ja pildid.

Niisiis, kes oskab soovitada, kogemusi jagada,
kommentaarid teretulnud!

Ps! Kas broneerite Tai-siseseid lennureise juba eelnevalt internetist ning kuidas saada ühelt saarelt teisele - kas küsida lihtsalt kohalikelt laevade kohta infot või on mingi ametlikum tee selle jaoks samuti?

Aitäh!