Tallinki kruisipaketid ja online broneerimine

Üritasime broneerida läbi Tallinki online broneerimise keskkonna kruisi. Kuna kõik odavamad kajutid olid juba broneeritud, sai valida ainult Deluxe kajut. Peale Deluxe kajuti valimist tuli juurde võimalus valida teenusena "Romantiline pakett kahele" - 56 Eur. Siis tuleb kõige imelikum osa selle juures. Nimelt, kui soovite valida romantilist paketti kahele, siis selgub, et hind ei ole 56- Eur vaid 112- Eur. Seega peaks paketi hind olema ju 112- Eur, mitte 56-Eur nagu nad välja pakuvad. Või tõesti kujutavad nad ette, et võib-olla tuleb romantikale paar, kus üks ainult osapool naudib romantikat??? Tundub, et nende broneerimissüsteem on ebaselge ka töötajatele. Külastades kahte erinevad Tallinki kontorit saime mõlemast erinevad vastused selle hinna kohta.
Aga segadus hindadega tundubki olema Tallinki poliitika. Kui reklaamitakse mõne kruisi hinda, siis pole kuskile välja kirjutatud, et antud hind kehtib näiteks neljakesi kruisile minnes ja sõltub ka reisimiskuupäevast.
Mis broneerimiskeskkonda ennast puudutab, siis on see üks suur õnnetus. Päris tavaline on, et süsteem annab veateate 4 sammu juures viiest. Ja siis soovitatakse helistada Tallinki tasulisele telefonile või külastada mõnda teeninduspunkti (kust kruis ostes on 10% kallim).
Seega meil on tunne, et tegu on klientide petmise ja valeinformatsiooni andmisega