Tripp Hersonissoses

Mati Ivanov10. mai 21:40KreekaAutorent00MuudaPlaan minna septembris Kreetale Hersonissosesse puhkama paari sõbraga.  Millega oleks veel peale auto mõnus ringi liikuta Hersonissoses?Milla oleks igal pool hea ringi liikuda :)

Hersonissos on geograafiliselt hea valik,et asub suht saare keskel.Me käisime eelmisel aastal oktoobri alguses.Linnake väga suur pole ,saab jala liikuda. Ümbruskonda sõidab ratastel rongike(analoog meie lasterongile vanalinnas).Vist oli mingi tunni,pooleteise intervalliga.Üks peatus on sadamas.Ostad ühe ringi pileti.Linnast väljas rannas tuled maha,järgmise ringiga saad linna tagasiPilet alles hoida,kontrollitakse.Kaugemale sõita saab bussiga.Näit Agios Nikolaus.Kohapealt saab osta bussiekskursioone.Nii Chania poolepeale,kui Agios Nikolaus poole.Me tegime mõlemale pooleühe reisi.Sadamast tehti ka päevaseid laeva lõbureise.Bussireisidel saab valida ka keelegruppi.Olemas nii inglise kui vene keelne giid.Kas hotell juba bronee ritud?

Tere! Hotell on broneeritud jh Ilios hotelli.Kas mingeid rollereid ja Atvsi  ka saab sealt kuskilt renti võtta et ringi ajada? On seal lähedal normaalseid liivarandu?

Jah rendifirmasid oli seal mitmeid.Rollerid,autod kindlasti.ATV ei tea.Rannad on kohati kivised,osaliselt liivased ka.Meie renti ei kasutanud.Kui veel infi vaja vt facebook Üllatav Kreeta.Meie kaasmaalane elab seal kohapeal,ehk aitab küsimuste korral.