USA Neitsisaared

Tere, mul on nüüd reis plaanitud 2 kuuks Neitsisaartel.(kui keegi juhuslikult samal ajal seal, siis võib ühendust võtta) 15.04-18.06.2018.


Kas see võib saada probleemiks, kui reisin nii kaua saartel? Plaan on alguses 2 päeva Miamis ööbida ja siis edasi minna Saint Thomasele(Saint Thomase tagasisõidu piletit pole ostetud, kuna äkki saab isu enne täis ja lendan ikka varem Miamisse tagasi). Prindin panga väljavõtte välja(kui nad ei usu, et piisavalt vahendeid reisiks), plaan alles Miamis ööbimine broneerida, kuna ei tea iial, äkki neile ei sobi minu reisiplaan. Loodan, et piirilt tagasi ei saadeta. ESTA on mul tehtud ja olen ka varem külastanud USA, siis olin 3 nädalat ja reisisin USA-s ringi(Saint John, Miami, Las Vegas, Columbia ja New York).

Vabandan, kui segaselt kirjutan. :-)


Tervitused.


Mul oli plaan aastavahetusel Neitsisaartel olla aga kohalikelt saadud info järgi olid tormide jäetud kahjustused üle mõistuse suured - jätsime enda reisi igatahes katki selle tõttu. Kahtlen, et loodus poole aastaga niipalju taastunud.

Tervitused!!                         Tahtsin kirjutada, et kogu reis läks väga sujuvalt. Customsites küsiti ainult, et miks 2kuuks ja siis, kui seletama hakkasin, et plaan pikemalt reisida jne, siis öeldi poole lause pealt nägemist! Nüüd olen õnnelikult Water Islandil ja naudin päikest. Kahjustustest nii palju, et ei soovita minna Saint Johnile.. enamus kohad on kinni ja Irma kahjustusi hoonetel on veel näha. Saint Thomasel on ka kahjustusi veel ringi sõites näha, aga kõik on avatud ja, kui kusagil hotellis päris ööbida, siis ei saagi aru, et miskit siin olnud on.. inimesed saarel räägivad kõik veel Irmast. Soovitan külastada Saint Thomast või Water Islandit, Saint Johni pigem siis, kui tahaks näha tormikahjustusi jne.