trip-krainetrip-ukraine-dark
Veel auto navigaatoritest

Plaanis on osta navigaator autosse, et lihtsamini Kesk-Euroopasse reisida. Olen uurinud siinse foorumi postitusi ja natuke leidnud ka muid asju, aga oma küsimustele vastuseid pole leidnud.
Kas oskate soovitada mingeid rahvusvahelisi foorumeid või erinevate seadmete ülevaateid (nagu on näiteks digitaaletele fotoaparaatidele)? Siiani olen selgeks saanud, et eestikeelsetena on müügis Tomtomid ja mingid Garmini Nüvid. Kui soovida osta selliseid ca 4000 - 7000 EEK mudelied, siis millise firma toodangut eelistada - millised on erinevate mudelite eelised ja puudused. Tekkis mitmeid küsimusi, aga meie maaletoojate kodulehtedelt ma sellist detaliset infot ei leia. Siis veel - kui täpsemat marsuuti esialgu paika ei pane, aga on mingid eesmärgid ja siis vahepeal lasta reisil omaette kulgeda, kas siis nende seadmetega saab uusi vahe-eesmärke ekraanilt sisse trükkida, või on kindlasti vaja veel ka läptop kaasa vedada, et siis arvuti programmis oma marsuuti korrigeerida.
Kas kõik seaded salvestavad linnas näiteks auto asukoha - et siis suvalisel hetkel saaks kas auto juurde tagasi tulla või vähemalt näitaks, et Sinu auto on selles suunas ja nii kaugel (ma ei eeldagi, et iga väikese või keskmise suurusega linnaksese kaart on programmis juba olmas). Kas erinevatel navigaatoritel on ka patareitoide ja kaua need seadmed patareidelt võivad töötada - jälle kuskil linnas liikudes) Milliste mudelite eestikeelne eestikeelsed seadmed on parimad? Veelkord - eeldatav ostu eelarve on ca 4000 - 7000 ja kallimaid mudeleid osta ei plaani