Veel vaatamisväärsusi

Sobib stressist vabanemiseks - jätab täieliku kolkaküla mulje. Näiteks presidendi suveresidents on rookatusega majake (meie mõistes väiksemat sorti rehielamu või keskmine villa). Viimane kuritegu olevat toimunud mäletamatu hulk aastaid tagasi.

Pealinna eristab küladest see, et seal on mitu tänavat, valgusfooriga ristmik ja kell ristmiku keskel.

Vangla ei ole eraldi müüridega hoone, vaid lihtsalt üks üksik peaaegu hoonestamata saar, mille asukatele õpetatakse kohalikku keelt ja käsitööd (vitspunutiste tegemist).

Vasakpoolne liiklus tähendab muuseas ka seda, et bussipeatused on teisel pool teed ja busside uksed on valel küljel.

Sobivaim (jahedaim) periood on veebruar-aprill, kus temperatuur püsib umbes 30 kraadi ümber. Ja ega suvisel ajal polegi mõtet minna, liiv on meil Eestis samasugune.

Saartevahelises akvatooriumis on veealune korallipark, kuhu korraldatakse ekskursioone klaaspõhjaga laevukeses. Tasub minna ja vaadata, nähtavus on üsna hea.

Kui palmilehtedest katuseid hoolega vaadata, paistab tsinkplekk vahelt silma.

Kui leiad hotellitoast geko või mõne muu sisaliku, pole vaja ehmatada. Need on täiesti süütud ja kasulikud - söövad putukaid.

Kui parema hotelli külastaja öösel rannast romantikat otsima läheb, järgneb tavaliselt mõnesaja meetri kaugusel mõni hotelli turva ja peab kliendil delikaatselt silma peal.