airBaltic: edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Londonisse al 107€
8. juuni 19:18

airBaltic pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele Londonisse (Gatwicki lennujaama). Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 107€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates oktoobrist.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 11.11-14.11 (L-T):

Sviit kahele selles väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis maksab 3ks ööks kokku 429€ ehk 215€ inimese kohta. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 107€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel otselinkidel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi airBalticu kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased