airBaltic: edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Londonisse vaid 103€
19. mai 2023 12:38
London
Linnapuhkus

airBaltic pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele Londonisse (Gatwicki lennujaama). Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 103€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised Londonis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Londonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 30.09-03.10 (L-T):

Sviit kahele selles väga heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis maksab 3ks ööks kokku 383€ ehk 192€ inimese kohta. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LONDONISSE

Tallinn-London-Tallinn alates 103€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel otselinkidel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi airBalticu kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased