airBaltic: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Berliini al 85€
31. aug 11:29

airBaltic pakub hetkel soodsa hinnaga lennupileteid otselendudele Berliini. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 85€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist.

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Kasulikku infot Berliini ühistranspordi kohta loe SIIT.

Hotellipakkumised Berliinis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Berliinis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 10.11-13.11 (R-E):

Tuba kahele selles väga heade reitingutega Berliini kesklinna hotellis maksab 3ks ööks kokku 334€ ehk 167€ inimese kohta. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST BERLIINI

Tallinn-Berliin-Tallinn alates 85€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel otselinkidel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi airBalticu kodulehelt.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased